Відео

Фіналістки Нацвідбору «Євробачення» «вихляли», відповідаючи, чий Крим (відео)

Фіналістки Нацвідбору «Євробачення» «вихляли», відповідаючи, чий Крим (відео)

Виявилося, що батьки співочих сестер – видні колаборанти в анексованій АРК. Зокрема, мати – віце-прем’єр в окупаційному «уряді» Криму.

Користувачі Мережі активно обговорюють інтерв’ю дуету ANNA MARIA, фіналісток Нацвідбору на «Євробачення-2019», яке вони дали журналісту Роману Скрипіну . Depo.ua зібрав реакцію соцмережі на скандальне інтерв’ю артисток.

Приводом для обурення стало те, що ANNA MARIA не змогли однозначно відповісти на питання журналіста, чий Крим.

«Насправді Крим залишився Кримом. Те ж саме море, ті ж самі гори, те ж саме повітря... Мені здається, Україна втратила Крим. Це наша думка», – відповіли дівчата на питання журналіста Романа Скрипіна про те, чий Крим.

Але журналіста не задовольнила така відповідь і він запитав по-іншому: чи відбулася окупація Криму, який є частиною України.

«На це питання ми просто не будемо відповідати, оскільки ми не є політиками, ми не є членами секретаріату президента, щоб відповідати вам на такі складні політичні питання», – знову відійшли від відповіді Анна та Марія.

Користувачі Мережі обурилися такою поведінкою гурту та почали критикувати їх.

Нагадаємо, дует ANNA MARIA – це Анна і Марія Опанасюк. У сестер впливові батьки в Криму. Зокрема, мати співачок Лариса Опанасюк є віце-прем’єром в окупаційному «уряді» півострова.

 

Все про: Політика, Україна, Таблоїд
В тему

Останні матеріали