Відео

«Шева, ти це бачив ?!» – фантастичний дубль від Зозулі (відео)

«Шева, ти це бачив ?!» – фантастичний дубль від  Зозулі (відео)

В матчі 24-го туру другого дивізіону чемпіонату Іспанії українець Роман Зозуля знову потішив своїх фанатів.

Так, на полі зустрілися «Альбасете», в складі якої наразі грає знаменитий український футболіст,  та «Кордоби». Як результат, Зозуля зробив дубль та допоміг одноклубникам перемогти з рахунком 3:1.

Про це пише obozrevatel.

29-річний киянин вийшов в стартовому складі і на 65-й хвилині забив перший гол, зрівнявши рахунок у матчі. Українець замкнув передачу головою з близької відстані.

Через 6 хвилин Зозуля забив другий гол, розстрілявши голкіпера ударом головою з близької відстані.

Всього в поточному сезоні на рахунку Зозулі 20 поєдинків, в яких він забив 7 голів і зробив 1 передачу.

зозуля в іспанії зробив дубль

Фанати в коментарях захоплюються грою співвітчизнка, запитуючи, чи бачив цей перфоманс головний тренер національної команди Андрій Шевченко: «'Шева, ти це бачив ?!».

Нагадаємо, що Зозуля в травнi 2017 року призупинив виступ за збірну України, заявивши, що не є гравцем рівня збірної.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 12 січня Роман допоміг «Альбасете» вирвати нічию в домашньому матчі іспанської Сегунди проти «Спортинга» з Хіхона. Екс-гравець національної збірної забив на 86-й хвилині.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: спорт, Україна, Світ