В Румунії місцеві священнослужителі провели моторошний обряд.
Так, аби освятити воду в водоймі, вони занурювали туди відірвану ногу.
Подібне варварство може пояснитися лише тим, що, очевидно, це священні мощі якогось святого.
Про це пише politeka.net.
Так, на відеозаписі дійсно показано, як місцеві священики занурюють у воду кінцівку невідомого походження.
Судячи з усього, це основний елемент обряду освітлення води.
Як тільки священнослужитель відходить, починається масова тиснява, і люди з каністрами і відрами намагаються якомога швидше почерпнути освячене питво.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів із 800 можливих
23 Червня 2026
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 1 червня
2 Червня 2026
Реклама





