Відео

Петро Порошенко пообіцяв відремонтувати сільську дорогу на Волині (відео)

Петро Порошенко пообіцяв відремонтувати сільську дорогу на Волині (відео)

Очільниці селища напряму звернулася до Президента із проханням зарадити із ремонтом розбитої дороги до місцевої пам’ятки. Президент України, що із робочим візитом перебуває на Волині, дав обіцянку селищній голові, яка не побоялася попросити про допомогу з ремонтом дороги до місцевої пам’ятки.

Після того, як президент Петро Порошенко із Філаретом привезли Томос до Луцька і зустрілися із вірянами в стінах Свято-Троїцького собору, глава держави вирушив у райцентр Ківерці – на зустріч із представниками бізнесу та громадськості району. Після власної промови Порошенко дав можливість присутнім поставити свої запитання.

«Кажуть, що було би неправильно, якби, зібравши таку потужну команду, ми забезпечили лише виступ президента. Якщо хтось хоче виступити або поставити запитання – я до ваших послуг», – сказав керманич держави.

Серед великої кількості слухачів не розгубилася селищний голова Олики Олена Кашевська. І, скориставши із нагоди, напряму попросила в глави держави допомогти із ремонтом дороги в селищі. Шматок автошляху, який веде до замку Радзивілів в Олиці – печально відомий волинянам своїм «роздовбаним» станом, а на його ремонт необхідна захмарна для селищного бюджету сума.

«Олена Кашевська, Олицький селищний голова… У нас в області планується створити історико-культурну пам’ятку саме в нашому селищі Олика. До під’їзду до нашого Олицького замку, хто знає, в минулому це була резиденція князів Радзивілів, необхідно полагодити відрізок дороги, близько 10 км. По проекту на цю дорогу треба близько 70 мільйонів гривень, то чи можливо, щоби нам надали допомогу на відновлення цієї дороги за рахунок державного бюджету? Сподіваємося, шановний пане Президенте, на вашу підтримку у вирішенні проблеми», – звернулася до Порошенка пані Олена.

І зазначила, що цей автошлях важливий для всієї України, бо репрезентує нашу країну перед іноземцями-туристами.

Президент подякував селищній голові за потужний захист інтересів рідної громади і що використала цю зустріч саме з такою метою. І пообіцяв допомогти, хоч, зауважив, повноваження у відновленні доріг місцевого значення передані із центру на місця.

«Давайте зробимо наступним чином, – зазначив Президент. – Перша позиція: має зробити свій внесок громада. Друга позиція: має зробити свій внесок область. Тоді коли неконструктивні елементи в обласній раді нарешті почнуть працювати на інтереси людей, а не дерибанити гроші, і щоби область теж підтримала пані Олену. І я вам обіцяю: коли підтримає громада і підтримає область, держава точно підтримає. І не лише будівництвом дороги».

Читайте також:

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему

Останні матеріали