Це ж треба: на хокейному матчі замість гімну Білорусі ввімкнули пісню з мультфільму "Ну, постривай" (ВІДЕО)
Справжній курйозний випадок стався на хокейному матчі турніру між збірними Норвегії та Білорусі.
Організатори переплутали гімн білорусів із відомою піснею з мультфільму "Ну, постривай", розповідає ТСН.
Увесь період звучання гімну лунала пісня групи "Пісняри" - "Касіў Ясь канюшину".
Білоруські вболівальники були обурені тим, що їм довелося почути. Норвезькі ж фанати сприйняли пісню, як справжній гімн.
Сама зустріч завершилася розгромною перемогою господарів із рахунком 6:1. Збірна Білорусі зайняла на цьому турнірі третє місце.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 1 червня
2 Червня 2026
Збитки на понад 1,4 млн грн: на Волині судять директорів закладу професійної освіти та приватного підприємства
25 Травня 2026
На Волині стартувала основна сесія НМТ
21 Травня 2026
Реклама







