Відео

Український гурт KAZKA змусив російських артистів плакати (відео)

Український гурт KAZKA змусив російських артистів плакати (відео)

Групу KAZKA, яка очолила російський музичний чарт, несподівано нагородили російською премією. Радіостанція Нове Радіо проводила церемонію і на ній український колектив отримав нагороду Золота Сирена на премії Вища Ліга.

Відзначимо, що нагородження групи KAZKA відбулося заочно, адже сам колектив відмовився їхати в Москву на церемонію вручення.

Ведучі Вищої Ліги пообіцяли передати нагороду українському колективу. Золоті статуетки також присудили Ані Лорак і Максу Барських.

Раніше, про те, що група не поїде у країну-агресор на своїй сторінці у Facebook написав продюсер колективу Андрій Уренев. «Група не приймає участі в цьому концерті», – повідомив він.

Пізніше заява з'явилася і на офіційній сторінці групи. «Друзі! Будь-яка інформація щодо майбутніх виступів KAZKA, яка не підтверджена представниками групи або яка не міститься на офіційному сайті, є нічим іншим, як фейком. Будьте уважні і споживайте якісний контент», – відзначили в колективі.

Паралельно Нове Радіо записало ролик на пісню плакала з російськими зірками на підтримку групи. У ролику з’явилися Лоліта, Діма Білан, Сергій Жуков, Діана Арбеніна та інші. У відео артисти плачуть, ймовірніше всього таким чином вони намагалися показати що їм жаль, адже через політичні перипетії страждають артисти і фанати музики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дівчата зрозуміють: Мережу підкорює нова пародія на пісню «Плакала» (відео)

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, Україна
В тему

Останні матеріали