Відео

Вифлеємський вогонь миру прибув до України (відео)

Вифлеємський вогонь миру прибув до України (відео)

Вифлеємський вогонь миру має особливе значення для всіх українців саме сьогодні. Адже зараз мирного неба над головою чекає вся наша Україна, а ця різдвяна традиція об’єднує всіх і кожного.

Цього року делегація львівських пластунів перейняла вогонь 17 грудня на польському кордоні «Рава-Руська – Гребенне» від польських колег. Із цього моменту в Україні офіційно розпочалася скаутська естафета, метою якої є поширення вогню миру в кожну українську домівку до Різдва Христового.

«Хочемо продовжити традицію передачі вогню миру, аби на нашій землі нарешті настав мир, для військових, для усіх українців. Сподіваємося, що спільними зусиллями ми цього досягнемо», – наголосила голова Пласту в Львівській області Юлія Катинська. 

Вифлеємський вогонь миру пластуни згадом поширять у всіх містах України. Приїде він і до Луцька. Цей символ миру і добра передають від міста до міста й заносять у церкви, державні установи, школи, сиротинці, лікарні.

«Цей вогонь для всіх нас є спомином про те, що народився Хритос, який є уособленням миру, любові і добра. Запалюючи цей вогонь під час Різдвяних свят, пам’ятайте, що він горить не лише у вас в домівках, але й в інших людей у всій Україні і по всьому світу. Таким чином, ми об’єднані цим світлом любові і добра», - зазначила Катерина Скороход, Голова Київського Пласту.

Нагадаємо, Вифлеємський вогонь миру – міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового. Вона полягає в поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Вперше Вогонь до України потрапив ще 1992 року, але як приватна ініціатива окремих пластунів. Офіційно ж відлік ведеться від 1998 року, коли вогонь передали в Україну на митному переході. Вифлеємський вогонь, котрий символізує тепло, мир, злагоду і сподівання, Україною поширюють пластуни.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Україна
В тему