За ініціативи голови Волинської ОВА Юрій Погуляйка волонтер з Швеції, художник Пеллє Енгман передав 5-му батальйону спеціальнго призначення "Любарт" 12-ї бригади НГУ "Азов" квадроцикл.
Благодійник волонтерить у Шведського Центрі Допомоги від початку повномасштабного вторгнення росіян в Україну. Передав чимало речей і приїжджає в Україну, щоб допомагати нашому народу.
І під час цього візиту він не був з порожніми руками, а саме бійцям Любарту в Луцьку він передав:
- Квадроцикл: Ця багатофункціональна техніка значно полегшить виконання завдань спецпризначенцям на передовій, забезпечуючи підвищену мобільність та маневреність в умовах бездоріжжя.
- Квадрокоптер DJI Mavic 3 Classic: Сучасний безпілотник дозволить проводити розвідку, коригувати вогонь та здійснювати моніторинг місцевості, надаючи бійцям важливу інформацію для прийняття рішень.
- Інверторний генератор: Це незамінний пристрій для забезпечення електроенергією в польових умовах, дозволяючи заряджати акумулятори, використовувати радіостанції та інше обладнання.
Військові ж подякували Пеллє Енгману за ці потрібні речі, які на фронті є розхідним матеріалом, адже росіяни не припиняють наступ на ділянках, які обороняє "Азов".




Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Приватна ППО вперше збила реактивний дрон
17 Квітня 2026
Іран відкрив Ормузьку протоку на час перемир’я в Лівані
17 Квітня 2026
Зеленський готовий зустрітися з путіним у Туреччині, – МЗС
17 Квітня 2026
росія хоче захопити Донбас до вересня
17 Квітня 2026
На Луцьк сунуть заморозки
17 Квітня 2026
Яка на Волині середня пенсія
17 Квітня 2026
Орбан прокоментував поразку на виборах
17 Квітня 2026
Реклама

