В центрі уваги

Програма «Вдячності для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни» від METRO

Програма «Вдячності для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни» від METRO

У сучасному світі роль великих корпорацій у забезпеченні соціальної стабільності та підтримці економіки стає особливо важливою. METRO в Україніє взірцевим прикладом такої компанії, яка не лише адаптується до складних умов війни, але й активно включається в допомогу місцевому населенню.

У цей непростий час, коли вся країна зіштовхується з безпрецедентними викликами, METRO виявляє солідарність з українським народом, розробляючи та реалізуючи ряд ініціатив, спрямованих на підтримку військових та цивільних. Ці ініціативи включають не тільки фінансову, але й розподіл гуманітарної допомоги, організацію благодійних акцій та розвиток спеціальних програм, які спрямовані на забезпечення потреб населення в продовольстві, медикаментах та інших необхідних ресурсах.

METRO в Україні, будучи значним гравцем у сфері роздрібної торгівлі та оптових продажів, використовує свої ресурси та мережу для того, щоб мінімізувати негативний вплив війни на повсякденне життя людей, забезпечуючи доступ до необхідних товарів та послуг навіть у такі складні часи.

Особливості програми вдячності METRO

Програма вдячності, що запущена METRO Україна, є значущою ініціативою, яка виявляє вдячність та підтримку учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни. Ця програма символізує вдячність за їхні жертви та внесок у суспільство, а також нагадує про важливість підтримки та визнання ветеранів.

В рамках цієї програми, METRO Україна пропонує додаткові знижки на асортимент товарів для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю, пов'язаних з війною. Це демонструє практичну підтримку та визнання зусиль та жертв цих людей.

Щоб скористатися цією програмою, відвідувачам потрібно пред'явити відповідні документи на вході в торговельний центр METRO. Після пред'явлення посвідчення, вони отримують спеціальну картку METRO, яка дає право на 3% знижки на обраний асортимент товарів та 7% на товари власних марок METRO. Однак, важливо зазначити, що існують винятки, зазначені у правилах програми.

 1. Алкогольні напої. Знижки, зазвичай, не розповсюджуються на алкогольні напої. Це стандартна практика в багатьох знижкових програмах, оскільки ці товари регулюються додатковими законодавчими нормами і часто виключаються з акційних пропозицій.
 2. Тютюнові вироби. Подібно до алкогольних напоїв, тютюнові вироби зазвичай не підлягають знижкам у рамках таких програм. Обмеження на тютюнові вироби пов'язане з їхнім специфічним статусом в роздрібній торгівлі та здоров'ям споживачів.
 3. Подарункові сертифікати. Знижки зазвичай не застосовуються до покупки подарункових сертифікатів. Це пов'язано з тим, що сертифікати самі по собі є способом обміну на товари або послуги і можуть використовуватися в якості валюти в магазині.
 4. Покупки за індивідуальними умовами. Якщо покупка була здійснена за особливими, індивідуально домовленими умовами, знижки по Програмі Вдячності можуть не застосовуватися. Це може включати спеціальні замовлення, товари на замовлення або інші угоди, які не входять у стандартні умови роздрібної торгівлі.

У рамках Програми Вдячності METRO Україна, учасники мають можливість отримати додаткові переваги за умови, що вони здійснюють покупки на загальну суму в 15 тисяч гривень протягом одного місяця. Це означає, що якщо протягом місяця загальний обсяг їхніх покупок у METRO досягає або перевищує цю суму, вони мають право на додаткові вигоди, що можуть включати збільшені знижки, спеціальні пропозиції або інші переваги.

Ця умова стимулює учасників програми робити більше покупок в мережі METRO, одночасно нагороджуючи їх за лояльність та часті відвідування. Важливо зазначити, що деталі та умови цих додаткових переваг можуть варіюватися та залежати від конкретних політик і пропозицій, які METRO Україна пропонує на момент здійснення покупок.

Ця ініціатива не тільки надає матеріальну вигоду ветеранам, але й відображає глибоку вдячність та повагу до них з боку суспільства та бізнесу. Це спосіб показати, що їхній внесок і жертви не залишаються непоміченими.

Офіційна позиція METRO

METRO в Україні, як один із лідерів на ринку роздрібної та оптової торгівлі, займає стійку та принципову позицію щодо ситуації в країні. Визнаючи себе як важливого гравця у сфері ТЦ (торгових центрів) та ринку бізнес-послуг, компанія акцентує свою увагу на трьох ключових аспектах: соціальній відповідальності, підтримці економіки країни та допомозі населенню.

 1. METRO виступає не просто як продавець товарів, а як активний учасник соціального життя. Компанія реалізує програми, спрямовані на підтримку військових, а також малого та середнього бізнесу, що становлять важливу частину економіки України. Це включає спеціальні умови співпраці, навчальні програми для підприємців та сприяння локальним виробникам.
 2. В умовах кризи, компанія прагне зберегти стабільність у робочих місцях та забезпечити неперервність постачання товарів. METRO вкладає зусилля в забезпечення наявності широкого асортименту продукції, що є особливо важливим для забезпечення потреб населення.
 3. Одним із ключових напрямків діяльності METRO є розвиток свого інтернет-магазину та послуг доставки, що забезпечує доступність продуктів та товарів для обмеженого кола B2B клієнтів. Це особливо важливо для тих, хто не має можливості відвідувати фізичні магазини. Компанія також активно бере участь у благодійних ініціативах, надаючи гуманітарну допомогу та підтримку потребуючим.

Співробітники METRO в Україні активно включилися в різноманітні форми підтримки та допомоги в умовах кризи, демонструючи героїзм, відданість та солідарність зі своєю країною. Ось деякі з ключових ініціатив та дій, які вони реалізують:

 1. Організація та доставка продуктів благодійним організаціям та захисникам. Співробітники METRO беруть активну участь у зборі, упаковці та доставці харчових продуктів та інших необхідних товарів благодійним організаціям, а також прямо на передову для захисників із національної поліції.
 2. Служба у військових підрозділах. Деякі співробітники METRO приєдналися до десантно-штурмових та інших військових підрозділів, демонструючи свою готовність боронити країну.
 3. Ініціатива, що полягає в самостійному приготуванні заготовок сухпайків для військових на фронті, є ще одним важливим внеском. Співробітники власноруч збирають продуктові набори, які забезпечують необхідним харчуванням захисників.
 4. З метою забезпечення безпеки та підготовки до екстрених ситуацій, співробітники проводять навчання з евакуації для відвідувачів та співробітників. Ці заходи сприяють підвищенню рівня обізнаності та готовності до можливих небезпек. А для співробітників проводяться тренінги з надання домедичної допомоги.
 5. Від благодійних акцій до збору коштів, співробітники знаходять різні способи допомогти тим, хто зазнає найбільших труднощів у цей складний час.

Кожна із цих ініціатив відображає високий рівень відповідальності та згуртованості команди METRO. Ці дії не тільки надають безпосередню допомогу тим, хто її потребує, але і служать яскравим прикладом соціальної відповідальності бізнесу в складних умовах. Це показує, що великі компанії, як і їхні співробітники, можуть зробити значний внесок у справу загальнонаціональної підтримки та об’єднання.

Комплексні зусилля

У цілому, METRO в Україні показує, що може бути не лише успішним комерційним підприємством, але і значущим соціальним партнером, відповідально реагуючи на виклики сучасності та активно включаючись у підтримку громадськості.

На офіційному сайті METRO в Україні можна знайти повну інформацію про актуальні акції, пропозиції та знижки. Сайт є зручним інструментом для бізнес-клієнтів та індивідуальних покупців, що дозволяє отримати доступ до широкого асортименту товарів та послуг, не виходячи з дому. За більш детальною інформацією, актуальними новинами та пропозиціями, звертайтеся на офіційний сайт METRO в Україні, де завжди можна знайти вигідні пропозиції для покупців та бізнесу.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

В тему