В центрі уваги

Чому волиняни не купують квитки на автостанціях?

Чому волиняни не купують квитки на автостанціях?
Юрій Погуляйко, Валерій Стернійчук, Назар Романюк

42% опитаних нашими журналістами волинян не купують квитки на автостанціях, бо ціни на них вищі, ніж у водіїв рейсових автобусів. 

Такими є результати опитування, яке проводилося 4 та 5 січня.

Нагадаємо, на Волині стартувала реалізація проекту «Автостанція в Смартфоні», який ініціювали голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко та народний депутат Валерій Стернійчук. Наразі розробраляється концепція розвитку та модернізації маршрутної мережі обласного значення. Цим займається департамент інфраструктури Волинської ОДА, а відповідальним по розробці стратегії по боротьбі з безквитковим проїздом призначили нового керівника департаменту Назара Романюка, який обіцяє доповісти про конкретні кроки та досягнення в ефірі Громадського інтерактивного телебачення.

Демоверсія електронного квитка для внутрішніх обласних сполучень має з'явитися до кінця січня 2022 року.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: «Автостанція в смартфоні»: на Волині розробляють е-квиток для маршруток

Наша редакція, щоб дослідити актуальність цієї теми, провела опитування волинян, в якому взяли участь 210 людей. 

Зокрема, на запитання: "Чому не купуєте квитки на автостанціях" 42% опитаних (88 людей) відповіли: "Вартість проїзду в касах значно вища, ніж у водія". А 35% (73  людини) зазначили, що не довіряють страховим компаніям, які страхують пасажирів. Дехто навіть зауважив, що вважає недоцільним страхування проїзду за існуючих умов.

21% опитаних (44 людини) не мають бажання відвідувати автостанцію через те, що на її території перебувають асоціальні елементи, бруд та нібито "розвели антисанітарію".

Ще 2% (5 людей) сказали, що їм байдуже. 

А яка ваша думка? Пишіть в коментарях.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь
В тему