В центрі уваги

Робочі місця та оновлене обладнання: в Ківерцях друкарня виходить з кризи

Робочі місця та оновлене обладнання: в Ківерцях друкарня виходить з кризи

Ківерцівська друкарня виходить із кризового стану.

Про це йдеться на сайті Луцької районної ради.

Нагадаємо, що рішенням сесії Луцької районної ради від 12.02.2021 року Ківерцівська друкарня передана на баланс комунального підприємства «Райтеплобуд».  

За три місяці вже є видимі результати у покращенні стану підприємства, яке роками не приносило прибутків до бюджету колишнього Ківерцівського району та потребувало ефективного менеджменту.

Як розповіла фінансовий директор КП «Райтеплобуд» Лариса Терещенко, у друкарні вже оновлено та відремонтоване наявне обладнання, відбувся повний ребрендинг друкарні, а також  розроблений бізнес-план для виведення її на новий сучасний рівень роботи.

«Крім того, створено додатково три нових робочих місця. Затверджено план розвитку підприємства на рік, в якому передбачено оновлення обладнання, розширення видів наданих поліграфічних послуг, збільшення  клієнтської бази», - зазначила Лариса Терещенко.

До слова, віднедавна у друкарні працевлаштовані троє студентів, із навчальними закладами яких Луцька районна рада підписала Меморандуми про співпрацю.

«Студенти – це свіжі погляди на поліграфію та дизайн, це енергія та ентузіазм, нові, сучасні підходи до роботи. Тим більше, що вони вже мають досвід виготовлення та дизайну сувенірної та друкованої продукції», - наголосила фіндиректор КП «Райтеплобуд» Лариса Терещенко.  

Друкарня розташована у Ківерцях за адресою вул. Паркова, 8. Тел. 0509672232.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: ківерці, Волинь, економіка, Луцька районна рада
В тему

Останні матеріали