В центрі уваги

Урбан-пленер на «Супернові» в Луцьку. Хто прийшов і що малювали

Урбан-пленер на «Супернові» в Луцьку. Хто прийшов і що малювали

Перший урбан-пленер Луцька відбувся на території житлового комплексу “Супернова”. До створення міських пейзажів долучилися мешканці ЖК, працівники Будівельної компанії “Інвестор” та студенти і працівники кафедри дизайну Волинського національного університету ім. Лесі Українки.

 Яким був захід - дивіться у відео:

“На “Супернові” особлива атмосфера, тихе місце, немає шуму і транспорту, поруч парк і співають пташки. Людям хочеться тут творити. А малювання напряму пов’язано із будівництвом, це - це перші кроки до архітектури, креслення і створення в майбутньому гарних будинків”, - поділився враженнями від пленеру директор Будівельної компанії “Інвестор” Андрій Разумовський.

Хоча за умовами урбан-пленеру не обов’язково було малювати самі будівлі житлового комплексу, всі учасники на своїх полотнах зобразили саме “Супернову”.

“Ці будинки справді надихають. Вони незвичайні, виконані в дуже творчому і класному стилі, який нагадує баухаус. Тому ми вирішили взяти участь в пленері і створити щось нове, счасне і класне”, - пояснила Катерина Фелістович, студентка факультету культури і мистецтв ВНУ.

Усі створені картини незабаром будуть виставлені на аукціон, а за виручені кошти планують реалізувати іще якусь корисну ініціативу.

У Луцьку відбувся урбан-пленер

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, луцьк, Фото
В тему

Останні матеріали