В центрі уваги

«Mnemonic Words»: вивчайте англійську швидко та якісно

«Mnemonic Words»: вивчайте англійську швидко та якісно
«Mnemonic Words»

Додатки для вивчення англійської мови нині – у топі запитів Google. Адже необхідність знання англійської хоча б на розмовному рівні очевидна: це дозволяє вільно подорожувати, а на більш впевненому – претендувати на хороші посади з високим заробітком та заводити друзів за кордоном. Проте неякісне навчання в школі, відсутність практики, а як наслідок – малий запас слів та бідна лексика часто стають на перешкоді вільному спілкуванню англійською.

Вихід простий – додаток для вивчення англійської мови «Mnemonic Words» дасть змогу швидко та якісно розширити словниковий запас, покращити розмовну англійську чи «прокачати» свій рівень. Програма для вивчення англійської адаптована для і для Android і для IOS, тож для того, щоб вчити англійську, знадобиться лише телефон.

Чим особливий додаток «Mnemonic Words»

Додаток «Mnemonic Words» підходить для людей із різним рівнем знання англійської мови. Тут з легкістю зможуть освоювати мову як діти, так і користувачі рівня «Advanced», для котрих додаток для вивчення англійської пропонує свої «фішки». Зручність навчання полягає у тому, що освоювати нову лексику та фрази вдасться у будь-якому місці у зручний час – потрібен лише гаджет та бажання.

Додаток для вивчення англійської «Mnemonic Words» базується на повторенні слів та висловів, знання котрих дасть змогу безперешкодно спілкуватися іноземною мовою. Ефективність навчання забезпечує метод інтервального вивчення. Він полягає у періодичному повторені через різні проміжки часу.

Програма для вивчення англійської «підкидає» слова через відтинки часу, що постійно збільшуються. Тож коли мозок вже готовий забути слово, відклавши його на якусь умовну далеку поличку пам’яті, «Mnemonic Words» знову його нагадує. Завдяки особливостям підходу вдається досягти 100% вивчення передбаченого матеріалу.

Задля точного розрахунку оптимальних перерв додаток для вивчення англійської мови «Mnemonic Words» у ході навчання задіює спеціальний календар. Він нагадує, яку групу слів доцільно вчити саме сьогодні. Під датою позначені списки зі словами, котрі учень повторює у визначений день. Звісно, календар «підкидає» список у потрібну дату, а якщо матеріал не пройти своєчасно, він сигналізує про це червоним кольором. Таким чином у того, хто навчається, практично не залишається шансів забути виконати завдання.

З чого почати вивчення мови у додатку

У додатку містяться словники, котрі поділені за рівнями складності та тематикою. Тому знайти інформацію для себе зможуть користувачі усіх рівнів знання англійської. Щоб зрозуміти, з чого починати вивчення іноземної,додаток пропонує пройти тест на словниковий запас та визначити свій рівень.

Надалі сформувати вибірку слів для вивчення у додатку можна найзручнішим саме для вас способом:

 • Скористатися уже створеними курсами для рівнів «Beginners», «Elementary» та  «Intermediate» (детальніша інформація – нижче);
 • Згенерувати списки автоматично (чи, за бажанням, вручну) із тематичних словників чотирьох рівнів володіння мовою («Beginners», «Elementary», «Intermediate» та «Advanced»);
 • Додати слова із традиційного англійського словника;
 • Згенерувати список слів із попередньо доданого у додаток обраного тексту.

Тематичні словники: 250 збірок на вибір

Додаток допомагає вчити англійську за допомогою глосаріїв слів та фраз – для користувачів їх доступно аж 250. Тож під час вивчення мови легко обирати набір слів для різних рівнів, поступово ускладнюючи матеріал та розширюючи лексику. Словники для рівних рівнів містять від тисячі до 6, 5 тис слів, тематичні – 8 тис.  

Додаток у ході вивчення англійської запропонує прочитати, послухати та утворити асоціацію із зображенням до усіх прикладів:

 • кожне слово проілюстроване картинкою для побудови асоціації, котра дозволяє закарбовувати вивчене у пам’яті;
 • безумовним плюсом також є аудіо із правильною вимовою (американським та британським варіантом);
 • додаток для вивчення англійської мови надає приклади, де доречно вживати відповідне слово;
 • є можливість розширювати словник, додаючи нові слова (із можливістю довантаження асоціативного зображення, коригування перекладу тощо), оновлюючи варіанти перекладу, додавати нові значення, текстові асоціації тощо.
 • окрім того, додаток гарантує доступ до спеціального англійського розмовника. Він містить 2,5 тис популярних англомовних фраз різної тематики. Тренувати запам’ятовування фраз можна за допомогою кількох видів вправ.

Словникові курси та власні списки слів

Додаток містить готові словникові курси для рівнів володіння англійською «Begginer», «Elementary» та «Intermediate». Наприклад, для початківців підготували доступний варіант із 1000 слів, для рівня «Elementary» курс містить уже 1200 слів для розширення лексики, а для «Intermediate» 1400 слів.

Для початкового рівня йдеться про найнеобхідніші та найчастіше вживані слова, що забезпечать непоганий розмовний рівень. Усі вони посортовані у 50 списків, котрі учень регулярно повторює, а завдяки застосуванню календаря додаток пропонує їх для вивчення із оптимальним інтервалом. Звісно, додаток для вивчення англійської також тестує рівень прогресу з допомогою вправ-питальників, та відповідно коригує частоту вивчення різних списків.

Зауважимо, що за результатами досліджень, для розуміння англійських текстів неспеціалізованої тематики, досить знати близько 3 тис слів. 

«Фішкою» додатку є можливість формувати власні списки слів – за тим принципом, за яким буде зручно конкретному користувачу. Такий підхід дозволяє без зусиль упорядкувати навчання за зручною саме для вас системою. Наприклад, це можуть бути слова із різних рівнів, які додаток підбере автоматично – ви обираєте кількість списків, які генеруються додатком.

Ви так само маєте змогу обрати слова самостійно, наприклад – близькі за значенням, схожі між собою, чи скомпонувати матеріал для вивчення, обравши певні слова зі словника. Для створення нового списку легко скористатися й глосарієм певної теми, або ж скопіювати у додаток текст, наповнення якого теж стане базою для списку нових слів.

Англійська – легко: вправи на будь-який смак

Додаток пропонує для вивчення англійської 15 видів вправ, які переключають увагу та допомагають краще запам’ятовувати матеріал.  Серед вправ є такі види:

 • Підібрати слово-відповідник із запропонованого списку для зображення
 • скласти слово із розкиданих літер
 • виправити помилку у терміні
 • надрукувати англійський відповідних до українського слова
 • вставити пропущені літери
 • скласти англійською речення із наданих слів тощо.

Для дітей вивчення англійської відбувається із елементами гри, що також сприяє запам’ятовуванню.

Додаткові функції

«Фішкою» вивчення англійської через додаток «Mnemonic Words» є можливість для одночасного вивчення мови всією родиною. Адже скориставшись платною підпискою ви матимете змогу долучити до власного облікового запису ще 4 акаунти, аби освоювати англійську разом. Натомість пакет «Все враховано» дозволяє приєднати аж 6 акаунтів.

 • «Вибране». Улюблені словники, фрази тощо простоо додати до цього списку, аби вони завжди були під рукою та легко знаходилися;
 • Все вивчене – в одному місці. Завдяки розділу «Ваш словниковий запас» абсолютно увесь засвоєний матеріал зберігатиметься разом;
 • Інформація на пошту. Додаток для вивчення англійської мови «Mnemonic Words» уміє формувати спеціальні картки у pdf-форматі зі словами з різних розділів та відправляти їх на електронну пошту. Відтак, згодом їх просто роздрукувати та візуалізувати англійську для легшого запам’ятовування.

До слова, вивчати мову можливо й безпосередньо на сайті. Дані із сайту та додатку синхронізуються автоматично – таким чином можна вчити англійську із тим гаджетом, котрий під рукою. Таким чином, виділяючи по 20-30 хвилин на день ви зможете буквально за кілька місяців відчутно підтягти свій рівень володіння англійською мовою – без громіздких, незручних та дорого вартісних підручників, які ще й не дуже практичні у використанні.

Натомість вчитель – компактний смартфон – буде завжди із вами. Перевагою додатку є те, що для вивчення англійської мови можна не виділяти зайвого часу, адже навчання доступне у метро, маршрутці чи очікуючи у черзі супермаркету. Тож з додатком «Mnemonic Words» поряд із метою покращити свою англійську вже дуже швидко ви зможете поставити впевнену галочку.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: освіта, інтернет, Англійська мова
В тему