В центрі уваги

Найбільший дитячий майданчик на Волині: яким він буде. ФОТО ПРОЕКТУ

Найбільший дитячий майданчик на Волині: яким він буде. ФОТО ПРОЕКТУ

Майданчик у формі піратської шхуни, батути, гірки та труби для спуску, водяні млини та піщані екскаватори, спортивні поля та місця для прогулянок - Будівельна компанія “Інвестор” планує грандіозний проект зони відпочинку поблизу ЖК “Струмочок” та ЖК “Амстердам”, що у с. Струмівка під Луцьком.

Загалом це буде велика зона відпочинку на чотири тисячі квадратних метрів. Це приблизно як десять скверів на Градному узвозі (цей сквер компанія спорудила у 2019 році поруч із кафе “Бенедикт” та магазином “WineTime”, – ред.). Ми вже маємо проект на цей майданчик, його вартість – трохи більше 3 мільйонів гривень, - йдеться на сайті Будівельної компанії "Інвестор".

Тут буде майданчик для гри в баскетбол і волейбол, кілька лаунж-зон із лавочками і кілька зон дитячого майданчика для різного віку. Одна із них формою нагадує корабель. На майданчиках будуть батути, труби і гірки для спуску, пісочниці з «екскаваторами», різні сучасні елементи для ігор. Такого майданчика в Луцьку точно ще не було. Це не є супер-дорого. Питання швидше не в грошах, які ми готові вкладати в дитячі майданчики, а в сучасних підходах та смаках”, - розповідає про проект директор “Інвестора" Андрій Разумовський.

Його будівництво розпочнеться уже цього року, і це буде найбільша зона відпочинку, споруджена забудовником для житлових комплексів.

"Інвестор"

Зверніть увагу! Залишилось тільки дві можливості стати мешканцем ЖК “Струмочок”:

  • залишився останній таунхаус площею 135 м2. Ціна - від 12 400 грн/м2, можливість відтермінування - до травня 2022 року. Деталі - за посиланням.
  • продають готовий двоповерховий котедж на 200 м2 із просторою кухнею-вітальнею, трьома спальнями, підвалом та окремою територією.  Ціна - 120 000 $. Деталі - за посиланням

Якщо ви хочете придбати квартиру в ЖК “Амстердам”, до 1 березня діють старі ціни, а також вигідні пропозиції: 

  • квартири з 1 та 2 спальнями пропонують за спеціальними акційними цінами від 23 000$. Деталі - за посиланням
  • квартири з 1 спальнею за акційними умовами. Відтермінування – на 2 роки без жодних відсотків і мінімальний перший внесок від 2 500$. При цьому місячна виплата за квартиру, залежно від її площі, буде становити приблизно 950$. Деталі - за посиланням

Детальніше про ці та інші пропозиції запитуйте у відділі продажів Будівельної компанії «Інвестор»:

Телефон: 096 030 20 10

Адреса: м. Луцьк, вул. Коперника, 13 (3 поверх),

м. Луцьк, вул. Супутника, 6 а (ЖК «Супернова»)

Сайт: investor.lutsk.ua

Facebook: investorlutsk

Інстаграм: bud.investor

Youtube: Інвестор

Телеграм: Де в Луцьку/Ковелі добре жити?

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Волинь, Андрій Разумовський, діти, Будівництво
В тему