В центрі уваги

Відеозвіт з Дня доброго сусіда на «Супернові»

Відеозвіт з Дня доброго сусіда на «Супернові»

Одна із традицій, яку Будівельна компанія «Інвестор» започаткувала для своїх житлових комплексів - Дні доброго сусіда. Усіх мешканців запрошують в двір ЖК і влаштовують гучну вечірку з розвагами, подарунками, фуршетом і навіть дискотекою. За цими веселощами насправді стоїть більш серйозна мета і глибока філософія компанії: не просто будувати квадратні метри, а наповнювати їх атмосферою затишку, добросусідства та щастя.

У ЖК «Супернова» День сусіда відгуляли 9 жовтня. У святкуванні взяло участь більше трьох сотень мешканців, - йдеться в публікації на сайті компанії.

«Житло, яке ми збудували тут, було дуже новаторським і ми хвилювалися, чи все вийде. А сьогодні ми горді за те, якою є«Супернова», - звернувся до мешканців директор Будівельної компанії «Інвестор» Андрій Разумовський.

Представник генпідрядника Сергій Стрихарчук запропонував зберегти традицію Днів сусіда і відзначати їх у «Супернові» щороку 9 жовтня.

Про деталі святкування також можна почитати у фоторепортажі «Жовтий дим, супергерої і райські яблука. Як на «Супернові» святкували День сусіда»

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! У «Супернові» за акційною ціною зараз продаються 2-кімнатні квартири площею 62,72 м². Ціна – $ 36000. Можлива також розстрочка на вигідних умовах: перший внесок – від 10%. Більше про цю пропозицію читайте за посиланням. 

Планування акційної квартири
Планування акційної квартири

Більше інформації дізнавайтесь у відділі продажів Будівельної компанії «Інвестор»:

Телефон: 096 030 20 10

Адреса: м. Луцьк, вул. Коперника, 13 в,

м. Луцьк, вул. Супутника, 6 а (ЖК «Супернова»)

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: луцьк, Відео T1.ua, Волинь
В тему

Останні матеріали