В центрі уваги

Де у Луцьку купити якісну бруківку від виробника за вигідною ціною

Де у Луцьку купити якісну бруківку від виробника за вигідною ціною

Бруківка є довговічним, міцним, красивим твердим дорожнім покриттям, яке порівняно з тротуарною плиткою, асфальтом і бетоном має багато переваг.

Різна товщина і міцність дозволяють використовувати бруківку для облаштування подвір’їв, пішохідних доріжок, транспортних зон, території промислових об’єктів тощо.

Вибір розмірів, оригінальних форм і кольорів настільки широкий, що деколи важко визначитись без допомоги спеціаліста, яка ж бруківка найкраще підійде для облаштування.

Тож пропонуємо одні з найкращих компаній-виробників бруківки у Луцьку та на Волині.

«Ozon» - з нашою бруківкою все вкладеться добре!

Уже 30 років на ринку будівельних матеріалів успішно працює компанія «Озон». Географія клієнтів охоплює 7 областей Західної України. Ми маємо 9 регіональних представництв по всій території країни.

Про потужності нашого виробництва бруківки  свідчать беззаперечні факти: 3 заводи з виробництва фігурних елементів мощення; 8 тисяч квадратних метрів продукції в день; 2 цехи з виробництва додаткових бетонних елементів; 5 га виробничо-складських площ; виробництво вібраційних машин «Wiber».

5 переваг для клієнтів від компанії «Озон»:

 1. Ми не обіцяємо, а гарантуємо всебічне і повне забезпечення потреб найвибагливішого клієнта. Наша впевненість ґрунтується на постійному вдосконаленні, пошуку нових бачень і рішень, безкомпромісному контролю якості, вивченні передових світових технологій і досягнень у сфері виробництва фігурних елементів мощення.
 2. Ми пропонуємо вам не просто бруківку чи бетонні вироби — ми пропонуємо затишок, зручність, надійність. Все те, що відгородить вас від метушні напружених буднів, наповнить ваші серця радістю та гармонією.
 3. Якість нашої продукції підтверджується випробуваннями в лабораторії підприємства та відповідними сертифікатами. Наші вироби відповідають чинним вимогам ДСТУ. Для захисту бруківки ми використовуємо власний засіб «OzonProtect».
 4. Асортимент нашої продукції включає 3 типи поверхні бруківки; 10 основних кольорів бетонних виробів; 9 відтінків бруківки колор-мікс; 12 різновидів фактур митої поверхні.
 5. Основні засади роботи з клієнтами компанії — комфортні умови, вичерпні консультації, індивідуальний підхід. Кваліфіковані поради менеджерів допоможуть Вам швидко та приємно пройти увесь шлях від моменту вибору бруківки до отримання готової продукції.

Створюйте за допомогою виробів «Озон» власні шедеври ландшафтного дизайну, впустіть у свої домівки вишукану естетику форм, кольорів та фактур — і щасливі усмішки ваших рідних стануть найкращим підтвердженням того, що з бруківкою «Озон» все вкладеться добре!

с. Струмівка,

Луцький р-н,

вул. Рівненська, 139

 (099) 0730730

(096) 0730730

lutskozon19@gmail.com

ozon.lutsk.ua

facebook.com

ОЗОН

«Брукер» – компанія, перевірена часом!

Компанія «Брукер» спеціалізується на виготовленні вібропресованих виробів. Широкий вибір форм та кольорів задовольнять потреби кожного та відкриють великий спектр можливостей влаштування виробів у приватних та комерційних цілях.

5 переваг для клієнтів від компанії «Брукер»:

 1. У своїй роботі ми застосовуємо сучасне обладнання та високоякісні матеріали. Висока кваліфікація наших працівників дозволяють добиватися найвищих експлуатаційних характеристик всіх видів продукції підприємства.
 2. При роботі з клієнтами наші фахівці керуються принципами індивідуального підходу, пріоритетності інтересів замовника та взаємовигідної співпраці.
 3. Солідний досвід роботи на ринку будівельних матеріалів дає нам можливість максимально ефективно виконувати замовлення з урахуванням всіх індивідуальних побажань та вимог.
 4. Практично кожен з запропонованих видів продукції може бути виконаний у різних кольорових рішеннях для досягнення повної сумісності з архітектурними і дизайнерськими особливостями вашої ділянки.
 5. Перевага нашої продукції в тому, що вона виготовляється за найсучаснішою технологією з додаванням високоякісних інертних матеріалів, які суттєво підвищують довговічність, надійність та інші характеристики.

«Брукер» – це команда професіоналів, яка щодня розвивається, удосконалюється та працює на результат. Надаємо нашим клієнтам виключно якісний товар та високий рівень обслуговування.

Волинська область, Крупа,

вул. Сонячна, 40

096 640 0440

bruker.com.ua

instagram.com

facebook.com

Брукер

«Вишків-Брук» - Ви завжди будете задоволені результатом!

Компанія «Вишків-Брук» уже 25 років знаходиться на ринку бетонних виробів. Ми – це гарантія якості, довговічності, екологічної безпеки і незамінне доповнення дизайну Вашої території.

Наша компанія спеціалізується на вкладанні плитки на прибудинкових територіях, приватних та промислових зонах, заправках, тротуарах.  До речі, у нас є величезний плюс, адже маємо власне виробництво бетонної галантереї та бруківки на якісних пластифікаторах. Такого, як у нас, ви не знайдете ніде.

Отож, в асортименті фірми: бруківка вібропресована та лита; поребрики, водозливи. Окрім цього, ми маємо дашки на паркан; садові та паркові фігури; власну техніку (Bobcat, самоскиди, катки, екскаватор JCB); пісок, щебінь, відсів.

Також ми вкладаємо бруківку та доставляємо матеріали клієнтам.

5 переваг для клієнтів від «Вишків-Брук»:

 1. Ми пропонує Вам високоякісну продукцію різних форм і кольорової гами. Гарантія якості – це наш головний принцип!
 2. Можлива доставка до місця призначення або самовивіз з місця виробництва.
 3. Продукція виготовляється на сучасному обладнанні за технологією вібропресування, що забезпечує її високу якість та морозостійкість.
 4. Завдяки використанню тільки якісної сировини у технологічному процесі ми досягаємо високих характеристик міцності продукції, що дозволяє значно збільшити строк її експлуатації.
 5. Ми допоможемо. Звернувшись до нас, ви отримаєте відповіді на всі запитання, які можуть виникнути.

Луцьк, вул. Ціолковського, 17 (Вишків)

099 274 5685, 068 88 88 908, (0332) 242070

vishkiv-bruk

vyshkivbruk@gmail.com

Іnstagram

«Вишків-Брук»

«Екстра Брук» - бруківка екстра класу!

Компанія «Екстра Брук» займається виробництвом і продажем бруківки, тротуарної плитки, та пропонує широкий вибір вібропресованої бруківки у місті Луцьку.

Зокрема, найбільшим попитом користується бруківка Старе місто, а також бруківка Цеглина та Носталіт.

5 переваг для клієнтів від компанії «Екстра Брук»:

 1. Завдяки широкому вибору форм та кольорів бруківки від «Екстра Брук» ви можете втілити оригінальні дизайнерські задуми у своєму дворі.
 2. Вся бруківка «Екстра Брук» виготовляється завдяки надсучасному обладнанню, саме тому відповідає усім стандартам якості як в Україні, так і у Європі.
 3. Наша продукція характеризується надійністю та довговічністю в експлуатації, зокрема, низькою здатністю до стирання.
 4. Ми завжди робимо знижки на купівлю великої партії бруківки, пропонуємо конкурентний прайс та радимо досвідчених перевірених майстрів по вкладанню дорожнього покриття.
 5. У нашої компанії є непорушне правило: доставка тротуарної плитки по Луцьку та Волині повинна здійснюватися в обумовлені з покупцем терміни. Пунктуальність, акуратність і індивідуальний підхід до кожного клієнта - ось наші головні принципи.

Луцьк, вул.Лідавська 2

(066)967-12-71

(097)701-25-22

VDX06@ukr.net

Екстра Брук

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, луцьк, бруківка
В тему