В центрі уваги

Київський театр покаже в «Промені» нову виставу

Київський театр покаже в «Промені» нову виставу

Київський комедійний театр "Чорний квадрат" виступить в Луцьку з новою виставою.

Культурна подія розпочнеться 21 березня о 19:00 в РЦ "Промінь".

"Це нова версія старого, перевіреного десятиліттями, хіта. Також як і в першій виставі, гострі жарти, цілісний сюжет і прекрасний фінал, що запам'ятовується. Матеріал вистави залишився тим самим, але при перенесенні на нову команду акторів — він був поліпшений, "апгрейд" і вийшло дивно! Якщо Ви бачили "Ти моє все" (першу версію), то як би це дивно не здавалося, "Ти моє все-2" з новими акторами, викличе у Вас божевільний захват. Від пізнавання і здивування", - кажуть автори.

"Окремий і неможливий для інших театрів випадок, коли одна і та ж п'єса у виконанні інших акторів стає новою виставою. Коли заміна акторів не із зовнішніх причин, а через радості та кайфу, що "це ж" можна і "по-іншому". У ній є присутньою легка атмосфера, не позбавлена життєвих труднощів і зіткнень, а так само незвичайних і яскравих персонажів. Хороші забавні діалоги, що забезпечують веселий настрій упродовж усієї п'єси. Що до самого сексу? Він є. Абсолютно відверті сентенції з блискучим образним гумором".

"Ти моє ВСЕ" - казка. Насправді такого не буває, а якщо і трапляється, то так рідко, що прирівнюється до того, що такого не буває. Це історія, що ідеалізується, неймовірна, запаморочлива, яку приємно і треба подивитися увечері з подругою або молодою людиною. Тому що після вистави є ризик обговорювати її до самого ранку. Бажання і розуміння, довіра і ревнощі — ці теми близькі будь-якому глядачеві та можна сказати, що ця сексуальна казка про Вас".

"Вистава в цілому не на один раз, і у Вас може виникнути бажання переглядати її знову і знову. "Ти моє ВСЕ" - про Любов. І сильна Любов відчувається це на протяг усієї вистави, Ви співчуватимете героям і переживатимете за них. Хоча все одно можете здогадатися, як все закінчиться. Але і це не факт".

"Якщо хочете від душі посміятися і без напруги розчулитися — ця вистава для Вас".

У ролях: Володимир Шумко, Анастасія Друзенко

Вартість квитків: 210-490 грн

Купити можна за посиланням: http://promin.lutsk.ua/concerts#/concerts/chorniy_kvadrat__ti_moe_vse 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: культура, луцьк, Промінь, розваги
В тему