Поради

Названо п'ять найбільш непотрібних автомобільних аксесуарів

Названо п'ять найбільш непотрібних автомобільних аксесуарів

Автоексперти вибрали п'ятірку найбільш непотрібних автомобільних аксесуарів, які не несуть користі господарям залізних коней.

Очолив рейтинг світловий еквалайзер. Його встановлюють на задньому склі, де він заважає огляду. Коли темніє, еквалайзер перетворюється на справжню "світломузику". Він не дає водієві побачити щось позаду себе і відволікає проїжджаючих поруч. При цьому він коштує немалі гроші.

Срібло отримав дефлектор на капот. Він погіршує зовнішній вигляд машини і аеродинаміку. На високих швидкостях пристрій створює зайві шуми, а під час мийки залізного коня уповільнює випаровування вологи.

На третьому рядку рейтингу виявилися шторки на передньому склі з різних боків.  Вони зменшують огляд при русі. Четверте місце присвоїли заглушкам для ременя безпеки. Вони дають можливість їздити непристебнуті. У разі аварії авто вирішить, що ви пристебнулися, і на великій швидкості викине подушки безпеки.

На останнє місце помістили спойлери. Якщо задній спойлер неправильно встановлений, погіршуються аеродинамічні характеристики авто і збільшується витрата палива.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Авто
В тему