Поради

Поради, як доглядати за автомобілем

Поради, як доглядати за автомобілем

Деякі люди слідкують за своїм авто краще, ніж за своїм здоров’ям. Інші ж живуть за принципом «Доки остаточно не зіпсувалося – не ремонтуй».

 

Якщо ви належите до людей другої категорії, пропонуємо вам ознайомитися з порадами щодо догляду за автомобілем:

  1. Перевіряйте рівень масла  раз в два тижні. Деякі з сучасних машин під час їзди нагріваються більше. Тому нормою витрати мастила на сьогодні є чверть на кожні 3 218 км.
  2. Систему охолодження підтримуйте в незасміченому і сухому вигляді, робіть заміну антифриза мінімум раз у два роки.
  3. Проводьте заміну рідини автоматичної коробки передач та фільтра кожні 57 924 км. Міняйте її раніше, якщо вона набула коричнуватого відтінку та має запах паленого. Якщо ж рідина все-таки має такий запах, перед заміною мастила, зробіть технічний огляд коробки передач.
  4. Раз на тиждень перевіряйте двигун, щоб на ньому не було слідів від мастила та бруду. Якщо ви побачите де-не-де бруд, витріть його сухою шматиною. Через два дні перевірте двигун чи не виступило там знову мастило або ж бруд. Якщо так, віддайте машину на огляд.
  5. Не намагайтесь вимити двигун водою. Вода може потрапити до електричних контактів та призвести до короткого замикання.
  6. Вмикайте кондиціонер хоча б на 5 хвилин щомісяця навіть в зимовий період. Це допоможе підтримувати систему у змазаному стані  та  не допускати поломок.
  7. Щоб продовжити життя гальмівних колодок, уникайте частих раптових зупинок.
  8. Влітку вмикайте обігрівач на 5-10 хвилин для того, щоб застерегти систему розповсюдження повітря від склеювання  або заїдання.
  9. Слідкуйте щоб не протікала гальмівна рідина. Намагайтеся паркувати автомобіль увечері в одному й тому самому місці. Якщо відбувається повільний витік, ви помітете рідину на одному й тому ж місці на землі. Під дно машини покладіть рівний шмат картону для того, щоб відслідкувати витоки та не допустити щоб гараж зайнявся полум’ям. 
  10. Перевіряйте полюси акумуляторної батареї на наявність відкладень білого кольору. Позбавтесь від них з допомогою дротяної щітки, тоді почистіть всю батарею розчином, приготованим з 2 чайних ложок повареної соди та 0,5 літрів води.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Авто
В тему

Останні матеріали