Поради

Як економити на роботі: 7 легких і дієвих способів економії

Як економити на роботі: 7 легких і дієвих способів економії

Багато працюєте, віддаєтеся роботі на всі сто, старанно заощаджуєте, а грошей все одно не вистачає? Є 7 надійних і простих правил, дотримуючись яких, ваш гаманець суттєво погладшає. Отже, як економити?

Економте на транспорті

Якщо ви ще знаходитесь в пошуку роботи, то віддавайте перевагу офіс у пішій доступності від вашого дому. Звичайно, лише економлячи на громадському транспорті вам навряд чи швидко вдасться накопичити на відпочинок на Мальдівах. Але крапля камінь точить.

Вас це не переконує? Тоді розгляньте цей пункт детально.

Якщо на роботу ви будете діставатися пішки, то щодня заощаджуватиме 15 гривень (враховуючи, що сьогодні разова поїздка в автобусі коштує 7-8 гривень). Помножте це на 21 робочий день і отримаєте 315 гривень на місяць і 3700 гривень на рік. От вам і найпростіший секрет того, як економити щодня.

А пересівши з автобусу на велосипед, ви ще й природі допоможете та про свою фігуру подбаєте.

Обідайте правильно

Як економити на їжі? Не відмовляйтеся від знижок на харчування, які надають співробітникам компанії. Якщо ваша фірма не передбачає даної пропозиції, готуйте їжу вдома та беріть з собою на роботу. Не має можливості щодня брати їжу в контейнерах? У вашому районі стовідсотково є кафе, які пропонують комплексні обіди за прийнятною ціною. Так, обід у простенькому кафе також входить до список під назвою «способи економії». Адже час, який ви витрачаєте на приготування їжі у офіс, перетвориться на вільний. Можна використати його для підвищення кваліфікації, піднятись кар’єрною драбиною і заробити більше грошей.

Якщо ж вам все таки доводиться купувати обід у магазині, то не переходьте його поріг голодним. Краще купуйте їжу на перерву, перед роботою. Не варто вирушати в супермаркет навіть в напівголодному стані. У цьому випадку ваш мозок стає ласим до необґрунтованих покупки про запас.

Читайте також:

Відмовтесь від шкідливих звичок

Якщо вже пообідали, то чому б не покурити, купити і з’їсти шоколадку, прогулятися магазинами? Способи економії різні, але всі вони передбачають відмову від згубних звичок, які боляче б’ють не лише по гаманцю, а і по здоров’ю.

Наприклад, відмова від куріння може зберегти вам чимало коштів, особливо якщо порахувати, скільки пачок сигарет ви купуєте за тиждень, місяць або рік. А це дуже хороша мотивація.

Накопичуйте

Навіть скарбничка не допомагає накопичити гроші? Та і як навчитися економити гроші якщо невелика зарплата? При хорошому бажанні та правильному підході все вдасться!

Головне підійти до цього питання з максимальною винахідливістю. Найкращий спосіб економії та заощадження: завести окрему банківську карту, на яку щомісяця відправлятиметься частину зарплати (можна налаштувати автоматичне відрахування з кожного надходження коштів). При цьому запрограмуйте картку так, що б вона не була прив’язана до «Пейпас» і з цього рахунку не можливо було розраховуватися онлайн. А потім віддайте картку другу на встановлений термін, який точно знає, як економити.

І через пів року чи рік ви багатій!

Читайте також:

Не перетворюйте каву у культ

Більшість працівників впевнені, що на чому не можна економити точно, так це на каві, адже без неї взагалі працювати не можливо! А кавоварка є не у кожній установі.

У нинішньому світі існує своєрідний культ кави з сотнями різновидів цього напою. Енергетик продають не лише у кафе, а і у пересувних вагончиках просто на вулиці.

Якщо ви затятий любитель кави, дешевшим варіантом для вас буде покупка кавомашини додому. І таку каву можна брати у термосі на роботу.

Раціонально використовуйте перерву

Способи заощадження грошей різні, але всі вони ведуть до того, щоб менше витрачати. А обід – найкращий час для тринькання грошей. Попоївши, більшість працівників, аби скоротити час, заходять у магазини і звичайно ж щось купують.

Замість цього придумайте собі «офісне хобі». Можна почитати хорошу книгу, розв’язати сканворд, повишивати, зробити зарядку, зібрати пазл. А найкраще – зробіть фінансовий звіт чи сплануйте свої витрати.

Доки ви займатиметеся цікавою справою, ваші гроші залишатимуться у гаманці.

Читайте також:

Табу на зарплату

Як економити? Не витрачайте зарплату в день її отримання. Після нарахування грошей не заходьте в супермаркет або будь-який інший магазин. У таких місцях маркетологи придумують безліч способів, які «допоможуть» вам витратити якомога більше коштів на непотрібні товари. Прийдіть додому, складіть список покупок і чітко дотримуйтесь його, коли підете у магазин. А купуючи за списком уважно вивчайте акцій і розпродажі.

І головне: любіть свою роботу. людина, яка щодня нещасна, ввечері, нарешті покинувши ненависний офіс, обов’язково захочете винагородити себе за страждання. І найчастіше це якась покупка. А це не найкращий стимул, коли справа стосується того, як економити.

Звичайно, найефективнішими ці поради будуть для людей, які саме в пошуку роботи. Але як навчитися економити гроші якщо невелика зарплата, а роботу змінити не можна? Просто поставте собі питання. Як часто ви їхали до робочого місця, лише через те що ліньки пройтися пішки? Скільки разів коротати обідній час у магазині? Та чи бувало таке, що гроші, відкладені на «чорний день», витягували з потаємної, запечатаної скриньки на якісь дурниці?

Тож практикуючі ці поради, вам вдасться заощадити і зробити перший крок до своєї мрії.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Бізнес, Кар'єра, робота, робота, успіх
В тему