Поради

Ресторан у водопаді

Ресторан у водопаді

Бажаєте пополоскати ніжки у прозорій водичці, не відриваючись від трапези? Тоді вам у ресторан The Labassin Waterfall. Столики цього незвичайного закладу стоять просто у воді біля підніжжя невеликого водоспаду.

Ресторан розташований поблизу філіппінського міста Сан-Пабло, на території готелю Villa Escudero.

Варто зауважити, що водоспад, на якому стоїть The Labassin Waterfall, створений людиною. З’явився він завдяки будівництву дамби гідроелектростанції. Але цей факт не бентежить туристів. А густа тропічна рослинність навколо ресторану робить його ще більш привабливим. Глибина води в цьому місці становить усього близько 20 см, тому ласти і маску можна залишити в готелі. Водичка тут, в умовах жаркого тропічного клімату, виступає натуральним кондиціонером.

У закладі є розважальна програма: традиційна музика й танці. Багато відвідувачів, покінчивши з обідом, просто лягає у воду під струмені водоспаду і відпочиває, скільки заманеться. Особливо цей ресторан подобається дітям: поки батьки сидять за столом, вони граються у водичці.

Подають у ресторані Labassin Waterfall страви місцевої філіппінської кухні: смажену рибу, рис, різноманітні овочі й екзотичні фрукти. Формат: шведський стіл. Заклад працює з 11:00 до 17:00.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Дозвілля, туризм, ресторани, туристи, Світ
В тему

Останні матеріали