Поради

При незрозумілій ситуації у храмі поставте три свічки

При незрозумілій ситуації у храмі поставте три свічки

В давнину таких людей, як Олена Красцова, називали віщунками, відьмами, прозорливими. Нині ж є сучасніша назва – екстрасенс.

Народилася жінка на Півдні України, але приїжджає час від часу в гості до друзів на Волинь, бо вважає її своєю духовною домівкою.

«Волинська природа спонукає до розкриття якихось містичних знань та сил. Я свого часу поїздила найвіддаленішими селами області, і чи не в кожному другому населеному пункті є своя «бабка», «знахарка», «відунка», – розповідає Олена.

Екстрасенс ділиться секретом, що як тільки приїжджає на Волинь, проводить першу ніч у лісі або біля озера – набирається сил для боротьби із злом.  Олена розповідає, що у злих сил є своя ієрархія: вищі демони, нижчі сутності і той, чиє ім’я жінка радить не називати, особливо у власній оселі. Деякі духи можуть обирати різні форми. Часто душі померлих можуть являтися рідним у вигляді тварин: котів, голубів, ворон.

Щоб уникнути «підселення», треба жити по максимуму позитивно. Не робити зла та не думати про негатив. До речі, в домі повинен панувати спокій. Якщо в оселі постійно лунають сварки, скандали та образи, вони можуть спровокувати появу своєрідного порталу, віконця, через яке у ваш дім приїдуть різні небажані «гості» з потойбіччя, охочі поласувати негативною енергією. А позбутися їх  досить важко...

Варто ходити до храму, дотримуватись посту, молитись. Причому молитва може бути власна, головне – щоб йшла від душі.  І варто не забувати дякувати Йому за все хороше і за все погане, бо й це теж для чогось дається.

«Найважчі життєві негаразди – це або плата за гріхи свої чи попередніх поколінь, або ж випробовування, – переконує Олена. – Однією з найсильніших захисних молитов є «Молитва до Чесного Хреста». Її потрібно читати ввечері, обов’язково маючи на собі хрестик. Якщо ж в житті негаразди йдуть один за одним, то читати її потрібно і зранку».

Олена також радить при будь-якій незрозумілій ситуації, яка тривожить душу, йти до храму та ставити три свічки: «Одну – за своє здоров’я, другу – за здоров’я рідних та близьких, а третю – за ворогів. Але робити це потрібно від щирого серця, бо якщо ми пробачаємо та звільняємося від енергетичного бруду, формується така собі захисна стіна навколо нас.

Жінка стверджує, що ніколи не бралась за привороти та «порчу», хоча пропозиції були.

«Всі думають, що такими речами займаються переважно дівчата. Але й чоловіків багато з таким проханням приходило. Мовляв: молоденька, гарна, люблю її, а вона мене не хоче… Щастя у таких стосунках не буде 100%! А закінчитись все може трагічно. Часто платять за такі речі наступні покоління – діти та внуки. Тому не варто ризикувати їхніми долями та життями», – просить Олена.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

В тему