Люди

Як волинянин оздобив будинок-вишиванку пластмасовими кришечками

Як волинянин оздобив будинок-вишиванку пластмасовими кришечками

Мешканець села Древина Володимирського району Микола Левчук оздобив будинок пластмасовими кришечками.

Чоловік багато років збирав кришечки від пляшок, а потім створив справжнісіньке диво зі своєї оселі. Про це пише "Конкурент".

«Ідея прийшла десь пару років тому. А взагалі я кришки давно збираю. Більше 16 років...17 років вже ходжу. Спочатку збирав всі підряд. Ще не знав для чого. Збирав у мішки і складав на гору. Потім якось знайшов в газеті, що жінка на криниці візерунки зробила», – каже пан Микола.

Господар розповідає, що ця робота є дуже кропіткою та займає досить багато часу. Та все ж продовжує оздоблювати свій будинок, бо каже – це йому подобається. Сміючись, Микола Левчук зізнається, що хоч і впевнений у своїй майстерності, та відтворює орнамент лише тоді, як його одобрить ще й дружина.

«Беру креслити бумагу… Але, щоб на стіну наносити я ще раз складаю. Кілька днів проходить і я дивлюся. Ще жінка приходить, підтвердить і тоді я на стіну переношу», – розповідає волинянин.

Те, з якою любов’ю і трепетом чоловік ставиться до своєї справи – вражає. Микола Левчук старається, аби його будинок виглядав красиво і тішив не лише його самого, а й усі, хто йде або ж проїжджає повз його обійстя.

Господар наголошує – зупинятися не збирається, каже, ще треба трохи назбирати кришечок, аби продовжити оздоблювати свій будинок.

«У мене є кришки, які мені не треба. Мию, сушу, і в школі організували збір на протези. Я вже віддав … 6 мішків дав», – каже майстер.

Така оригінальна і патріотична оселя Миколи Левчука сталася справжньою родзинкою села Древині. Про хату-вишиванку знають, її впізнають і чули про неї не лише сусідні села а й практично вся Волинь.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, володимир-волинський, будинок
В тему