Браян Сінгер, 52-річний американський кінорежисер, продюсер і сценарист, який зняв низку голлівудських блокбастерів, зокрема «Люди Ікс» (2000) і «Повернення Супермена» (2006), знову влип у скандал, пов’язаний з розбещенням неповнолітніх. Про це повідомив The New York Times.
Позов на кінорежисера подав Сезар Санчес Гузман. Чоловік стверджує, що Сінгер зґвалтував його 2003 року, коли йому було 17. Інцидент стався на вечірці, що проходила на яхті. Режисер показував підлітку приміщення, завів його в спальню, зачинив двері та почав приставати. Коли хлопець відмовив, Сінгер грубо його зґвалтував. Після цього продюсер ще раз зустрівся із хлопцем та пообіцяв допомогти в кар’єрному рості, якщо той нікому не розповість про те, що сталося.
Нині представники Сінгера заперечують описані в документі події.
Нагадаємо, 2014 року актор Майкл Іган також висував звинувачення щодо Браяна Сінгера. Він заявив, що режисер зґвалтував його 1999 року, коли Іган був неповнолітнім. Пізніше актор відкликав позов.
Сінгер – відкритий бісексуал, який зустрічався як із чоловіками, так і з жінками. У жовтні 2014-го сценарист підтвердив, що в нього з актрисою Мішель Клуні невдовзі народиться дитина. Хлопчик Дешіел Джуліус Вільям Клуні-Сінгер з’явився на світ 5 січня 2015 року.
2018-го Сінгер мав працювати над фільмом «Богемна рапсодія», який розповість про британську рок-групу Queen. Проте нещодавно його звільнили з посади режисера. Представники зазначають, що відсторонення пов’язане з проблемами зі здоров’ям.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.