Секретар міської ради Андрій Разумовський відвідав КП «Луцьке підприємство електротранспорту», яке стратегічно важливе для міста.
Тут працюють близько 250 людей, а 52 одиниці транспорту перевозять понад 3 млн пасажирів за квартал і близько 15 млн за рік, зокрема пільгові категорії, повідомляють в міській раді.
Обговорили питання тролейбусів, які нині працюють без кондиціонування. Станом на сьогодні таких 29. Домовилися, що до 1 червня наступного року ситуацію вирішать.
Також Андрій Разумовський запевнив, що працюватимуть над питанням підвищення зарплат водіям та можливістю їх бронювання, щоб зберегти кадри й забезпечити місту стабільну та якісну послугу.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Луцьку звільнили директорку муніципальної варти Юлію Чипак
14 Серпня 2026
На вступ до ЛНТУ подали майже 24 тисяч заяв
13 Серпня 2026
На Донеччині загинув захисник з Луцька Михайло Слутяк
13 Серпня 2026
Травмував військового і втік: у Луцьку затримали водія Audі
13 Серпня 2026
У Луцьку на Соборності переналаштували шість світлофорів, щоб знизити швидкість транспорту і уникнути ДТП
12 Серпня 2026
У Луцьку на вулиці Конякіна облаштують нову зупинку
12 Серпня 2026
У Луцьку перевіряють факт забруднення річки Сапалаївка
12 Серпня 2026
Реклама







