29 Листопада 2017
Новини

Італієць 10 років ґвалтував заробітчанку і змусив народити йому дітей

Італієць 10 років ґвалтував заробітчанку і змусив народити йому  дітей

В Італії чоловік десять років утримував у підвалі заробітчанку з Румуніїю. Він її катував, ґвалтував та змусив народити йому двох дітей.

Нещодавно 52-річного чоловіка було заарештовано і звинувачено у викраденні 29-річної жінки.

Як пишуть закордонні ЗМІ,  італійця раніше судили за аналогічний злочин: у 1995 році він отримав п’ять років позбавлення волі за викрадення, зґвалтування та катування іншої жінки. Але вже у  1999 році його випустили на волю через хорошу поведінку.

Уже після звільнення з в’язниці він повернувся додому, щоб піклуватися про свою хвору дружину та двох дітей, залучивши на допомогу 19-річну румунку. Саме вона стала його другою жертвою-бранкою, пишуть ЗМІ. 

Після смерті дружини італієць запропонував молодій жінці залишитися, натомість замкнув її у підвалі. Там румунка провела наступні 10 років.

Жертва постійно прикута до металевого стержя у брудному приміщенні, повному щурів і комах, без води та електрики. Вона розповіла, що її постійно били, катували та неодноразово ґвалтували.

Але, за цей час вона народила Джордано двох дітей: хлопчика, якому зараз  дев'ять років і дівчинку - трьох років. Діти були змушені спостерігати за тим, як Джордано знущався над їхньою матір’ю.

Після виявлення, на тілі жінки було виявлено  численні рани, на грудях та поміж ніг.  Жахливо те, що деякі рани «лікував» сам злочинець. Глибокі рани він зашивав риболовецьким дротом.

Все це відбувалося у крихітному селі Джиццерія на півдні Італії, але довго залишалося непоміченим, поки поліція випадково не виявила цей будинок жахів.

Румунка розповіла поліції, що вона не мала жодного зв'язку із зовнішнім світом і не милася протягом року. Згодом її разом з дітьми доставили до таємного місця, адресу якого правоохоронці не розкривають.

Ґвалтівника та злочинця заарештували за звинуваченням у сексуальному насильстві та жорстокому поводженні.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему