29 Листопада 2017
Новини

Чи боротиметься Зеленський за президентське крісло?

Чи боротиметься Зеленський за президентське крісло?

Володимир Зеленський прокоментував чутки про бажання стати президентом

Впродовж останнього часу у пресі активно поширюються чутки про те, чи варто Зеленському боротися за пост президента України.  Ця тема на слуху в багатьох пересічних українців, особливо після виходу серіалу «Слуга народу».   Але чи хоче цього сам Зеленський?

Артиси неодноразово заявляв, що робота в Студії «Квартал 95» його повністю влаштовує і він абсолютно задоволений новими проектами, роботою команди та їх беззаперечними успіхами.

В одному з останніх коментарів у ЗМІ Володимир Зеленський розповів, що за президентське крісло боротися не збирається, а ось за власні проекти – буде розвивати.

«Якщо хтось спробує відібрати у нас можливість займатися улюбленою справою, знімати кіно, ТБ-проекти і виступати, я відберу у них політичні рейтинги», – зазначив Зеленський. Пише maximum.fm.

Нагадаємо, зовсім нещодавно стався прикрий інцидент, який міг вплинути на закриття проекту «Свати». У зв'язку з цим Володимир Зеленський записав відеозвернення, а представники СБУ зазначили, що в їхні повноваження не входить забороняти будь-які фільми і серіали.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему