Чоловік, який випав із вікна третього поверху Ужгородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, помер у міській лікарні.
Про це повідомив директор Ужгородської міської багатопрофільної клінічної лікарні Олег Голуб, інформує Суспільне.
За його словами, постраждалого доставили до медзакладу 8 липня після обіду. Лікарі боролися за його життя, однак отримані під час падіння травми виявилися смертельними.
За інформацією представника Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Закарпатській області, чоловіка 6 липня доставили до Ужгородського ТЦК працівники поліції. Він мав статус обмежено придатного до військової служби. Після проходження процедур його призвали та направили до одного з підрозділів Національної гвардії на Закарпатті.
Інцидент стався на пункті збору, коли військовозобов’язаний очікував відправлення. Представник омбудсмена Андрій Крючков відвідав будівлю ТЦК та лікарню. На момент його візиту чоловік перебував без свідомості. Попередньо відомо, що він отримав численні переломи та інші тяжкі травми.
Військова служба правопорядку вже розпочала перевірку. Поліція оглянула місце події, вилучила записи з камер спостереження та відкрила кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство.
У правоохоронних органах зазначили, що наразі встановлюють усі обставини трагедії та проводять необхідні судові експертизи.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.







