28 Листопада 2017
Новини

Чи скасують платний проїзд для дітей з багатодітних сімей у Нововолинську?

Чи скасують платний проїзд для дітей з багатодітних сімей у Нововолинську?

Прокуратура наполягає на скасуванні рішення Нововолинської міськради щодо встановлення платного проїзду дітей з багатодітних сімей у міському транспорті.

Володимир-Волинська місцева прокуратура звернулася до Волинського окружного адміністративного суду з позовом до Нововолинської міської ради, аби визнати протиправним та скасувати рішення органу місцевого самоврядування про запровадження платного проїзду дітей з багатодітних сімей. Повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Як зазначено в повідомленні,  10 жовтня 2017 року Нововолинська міська рада прийняла рішення, згідно з яким затверджено перелік категорій громадян, яким будуть додатково, окрім держзамовлення на соціально значущі послуги, надаватись безоплатно та бездотаційно послуги при здійсненні перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах (при пред’явленні відповідного посвідчення) в режимі маршрутного таксі. У підпункті сьомому пункту першого вказано, що діти з багатодітних сімей будуть сплачувати кошти за проїзд, як діти шкільного віку.

Проте, як йдеться в повідомленні прокуратури, за статтею 13 Закону України «Про охорону дитинства» визначено, що дітям з багатодітних сімей надається пільга на  безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі) за наявності посвідчення встановленого зразка.

Таким чином, цей пункт рішення в частині встановлення платного проїзду дітям з багатодітних сімей  суперечить вимогам чинного законодавства України й прокурори в суді наполягатимуть на його скасуванні.   

 

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему