Сьогодні, 11:34
Новини

Лучан кличуть на музично-поетичний вечір

Лучан кличуть на музично-поетичний вечір

Почесне консульство Литовської Республіки у місті Луцьку запрошує на музично-поетичний вечір «Створення світів», який відбудеться 22 червня 2026 року о 18:00 у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

У програмі вечора — музика Чюрльоніса у виконанні його правнука, відомого литовського піаніста Рокаса Зубоваса та піаністки Сонати Девейкіте-Зубовене, а також поезія Лесі Українки у виконанні литовсько-української акторки Крістіни Кісєльовайте.

«Луцьк — місто, де майже 600 років тому зустрічалися правителі Європи, а сьогодні зустрічаються світи музики й поезії», - йдеться у повідомленні.

ВХІД НА ЗАХІД Є БЕЗКОШТОВНИМ.

З метою належної організації заходу та прогнозування кількості відвідувачів охочих просять попередньо зареєструватися за посиланням: реєстраційна форма.

Реклама

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: луцьк, литва, музика, поезія, культура
Реклама
В тему
Реклама

Останні матеріали