Лучанка Уляна Собець, яка навчається в Києві потрапила на зйомки легендарного шоу «Караоке на майдані».
Під час першого туру новий ведучий шоу співак Хас обрав її. Дівчина пройшла до другого туру, виконавши пісню YAKTAK «Лелека», - пише ІА «Волинські новини».
Уляна виборола місце у фіналі і змагалась за перемогу з ветераном війни Олександром Толоченком.
«Караоке на майдані» повернулось задля спільної мети – збору коштів для реабілітаційного центру «Титанові». Уляна отримала неймовірні емоції та подарунок від реабілітаційного центру.


Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Підтвердили загибель Героя з Волині Юрія Любежаніна
5 Червня 2026
У Києві демонтували пам'ятник Булгакову
4 Червня 2026
У Луцьку відремонтували низку скляних зупинок
3 Червня 2026
Реклама







