У кафедральному соборі Святої Трійці розпочалася літургія під головуванням предстоятеля ПЦУ Епіфанія.
Для митрополита Київського і всієї України це перше ранкове богослужіння у центральному храмі Луцька, - пише ІА "Волинські новини".
Сотні вірян заполонили приміщення собору, аби помолитися разом із очільником ПЦУ. Пройшовши крізь коридор священників, той почав літургію.
Як повідомляли, Епіфаній прибув до Луцька увечері 31 травня із нагоди великого церковного свята Трійці. Віряни, духовенство і представники місцевої влади зустріли його із квітами та хлібом. Потому Блаженніший провів подячний молебень.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Підтвердили загибель Героя з Волині Юрія Любежаніна
5 Червня 2026
У Луцьку відремонтували низку скляних зупинок
3 Червня 2026
Реклама







