З російської неволі 15 травня повернулися і волиняни.
Про це інформує т.в.о. голови Волинської ОВА Роман Романюк.
Серед звільнених волинян:
- Олександр Дяченко з села Древині Володимирського району,
- Віталій Жук зі Старої Вижівки,
- Дмитро Іващук із Торчина,
- Анатолій Лук’янчук із села Волошки Ковельського району,
- Юрій Сухецький з села Вишнів Ковельського району.
«Усі воїни перебували в російському полоні ще з 2022 року. Весь цей час їх чекали родини, друзі, побратими та вся країна. І після довгих місяців і років невідомості рідні нарешті почують найдорожче: «Я вдома».
Дякуємо Президенту України Володимиру Зеленському, усій команді, яка працює над поверненням українців, нашим міжнародним партнерам та військовим, завдяки яким обміни стають можливими. Попереду у хлопців відновлення, лікування, зустрічі з близькими і час поруч із рідними. Вітаємо вдома!» - написав Романюк.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
За травень Сили оборони звільнили майже 100 квадратних кілометрів території — Сирський
8 Червня 2026
На Донеччині загинув захисник з Волині Олексій Семенович
8 Червня 2026
На Волині з шиї жінки дістали 8-сантиметрового паразита
8 Червня 2026
На війні загинув військовий з Волині Юрій Макарук
8 Червня 2026
На дорогах Волині вводять обмеження для вантажівок
8 Червня 2026
Реклама







