Через російську атаку на Рівненщину загинули дві людини.
Про це повідомив голова Рівненської ОВА Олександр Коваль.
За його словами, 4 людей були поранені.
«Крім того є влучання у цивільну інфраструктуру. Зокрема, у житловий будинок. Ворог продовжує атакувати область. Тому залишайтеся в укриттях», - пише посадовець.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
В упц мп відреагували на російську атаку по Лаврі
Сьогодні, 15:31
Понад 3,5 року вважався зниклим безвісти: підтвердили загибель волинянина Вячеслава Пашкова
Сьогодні, 14:23
У Луцьку досі не визначилися з демонтажем будинку на Озерецькій
Сьогодні, 13:58
У Донецькій області загинув волинянин Віктор Корнійчук
Сьогодні, 11:53
росіяни влучили «шахедом» у Києво-Печерську Лавру
Сьогодні, 09:57
Захисники ліквідували 1 320 окупантів за минулу добу
Сьогодні, 09:23
На Запоріжжі загинув воїн з Волині Сергій Шуляр
Сьогодні, 08:51
Помер захисник з Ковельщини Микола Михалевич
Сьогодні, 08:41
Помер захисник з Любешева Іван Сокирка
Сьогодні, 08:34
Реклама





