21 Листопада 2017
Новини

Українцям пропонують відмовитися від по батькові

Українцям пропонують відмовитися від по батькові

В Україні пропонують відмовитися від по батькові, вважаючи його рудиментом Радянського Cоюзу. Кандидат історичних наук Ігор Чорний вважає, що по батькові в наші дні поступово стає рудиментом, без якого можна обійтись. У всіх європейських країнах від нього вже давно відмовились, адже в наш час бази даних містять ім’я-прізвище і дату народження і цього досить.

У нашій країні досі по батькові в обов’язковому порядку вписують у паспорт. На відміну від імені або прізвища, його змінити не можна. Ініціатором проекту виступив Валерій Пацкан. Думки із цього приводу в соцмережах розділились: одні вважають, що називати людину без згадування батька набагато сучасніше і красивіше. Інші ж думають, що з такими темпами скоро і прізвище з ім’ям людині не знадобляться: значно простіше відразу писати номер. Про це повідомляє economistua.com.

Єдине, в чому сходяться люди, – що це не першорядної важливості питання, а головними питаннями порядку денного повинні стати розв’язання проблеми бідності держави та її народу.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему