17 Листопада 2017
Новини

Завтра у Луцьку благодійний концерт до Всесвітнього дня боротьби із цукровим діабетом.

Завтра у Луцьку благодійний концерт до Всесвітнього дня боротьби із цукровим діабетом.

Зібрані кошти підуть на закупівлю медичного обладнання для дітей, а це – голки, ланцети, тест-смужки, яких вони потребують кожного дня.

18 листопада 2017 року о 15.00 у приміщенні Палацу культури міста Луцька відбудеться благодійний концерт до Всесвітнього дня боротьби із цукровим діабетом.

Для гостей свята співатимуть: Василь Чепелюк, Адам Горбатюк, Інна Кириченко, гурт «Шанс Music» та інші. Ведучий заходу – Сергій Скулинець.

Метою такого благодійного концерту є нагадування та  привернення уваги до проблеми цукрового діабету серед дітей та більше розповісти про хворобу, оскільки обізнаності щодо специфіки захворювання серед населення, на жаль, обмаль. Хворим дітям не приділяють достатньо уваги, адже за зовнішніми ознаками вони нічим не відрізняються від здорових, кажуть організатори.

Вхід на концерт вільний, але триватиме благодійний збір коштів.

Довідково: станом на сьогоднішній день у Луцьку проживає 42 дитини, хворі на цукровий діабет. Зіткнувшись з такою проблемою, люди не завжди знають, куди звернутися і не знають про існування організацій, які можуть допомогти сім'ям, які опинилися сам на сам з таким діагнозом.

Захід проводитиметься за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради, Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» та громадської діячки Томи Бащук.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему