Кількість загиблих унаслідок російських обстрілів Тернополя в ніч проти 19 листопада зросла до 16.
Також відомо про 64 поранених. Про це повідомили в Нацполіції.
Серед постраждалих є 14 дітей. Рятувальники та інші служби безперервно працюють на місці, шукаючи зниклих після атаки.
Як зазначається, війська рф атакували місто Тернопіль близько 7:00 ударними безпілотниками та ракетами. Окупанти поцілили у дві житлові багатоповерхівки — на вулиці Стуса та вулиці 15 квітня. Там виникли пожежі та руйнування
Також через російські удари пошкоджень зазнали об’єкти промислової та критичної інфраструктури. Масштаби руйнувань уточнюються.
На двох локаціях, що найбільше постраждали від ворожого удару, розгорнуто оперативні штаби, куди можуть звертатися люди, котрі постраждали або розшукують рідних.
Там можна надати інформацію про зниклих безвісти. Також на місцях подій працює виїзна криміналістична лабораторія Нацполіції, де можна здати зразки ДНК для встановлення осіб інших постраждалих.
Правоохоронці розпочали розслідування за ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України — воєнні злочини.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.







