17 Жовтня 2025
Новини

Деталі збиття росією свого винищувача над Кримом

Деталі збиття росією свого винищувача над Кримом

Збиття російського багатоцільового винищувача СУ-30СМ в тимчасово окупованому Криму підтвердила розвідка Військово-морських сил ЗСУ і повідомила деталі.

Згідно з повідомленням ВМС ЗСУ, військові отримали радіоперехоплення зі збитого літака рф.

«Засобами розвідки ВМС ЗС України отримано радіоперехоплення про займання 2-х двигунів та катапультування екіпажу літака російських загарбників Су-30СМ, який виконував завдання у західно-північній частині тимчасово окупованої АР Крим», – йдеться у повідомленні.

Реклама

В ВМС зробили висновок: ймовірно, окупанти під час відбиття атаки дронів із застосуванням засобів ППО збили власний багатоцільовий винищувач.

Ступінь його пошкодження наразі невідома.

Нагадаємо, новину про те, що російські військові сьогодні вночі збили власний винищувач над окупованим Кримом під час атаки безпілотників першим повідомив речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук. За його словами, поки тривав збір всієї відповідної інформації.

Також він підтвердив, що після нічної атаки на Крим почалася пожежа ще на одній нафтобазі росіян. Вранці повідомлялося, що дрони атакували нафтобазу в селищі Гвардійське неподалік Сімферополя.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: війна з Росією, крим
Реклама
В тему
Реклама