15 Листопада 2017
Новини

Під час процедури в спа-салоні зварилася заживо

Під час процедури в спа-салоні зварилася заживо

Жінка вирішила очистити свій організм взявши участь в семінарі з детоксикації під назвою «Вмираючий в свідомості». В ході занять учасникам запропонували пройти через дев'ятигодинне обгортання  гряззю. 35-річну жінку замотали в целофан, на голову одягли спеціальну коробку, в результаті чого вже через дві години Шанталь Лавін померла від гіпертермії. Про це повідомляє Mirror.

Патологоанатом прокоментував , що дана лікувальна процедура була схожа за своєю дією на приготування людини живцем. Температура тіла жінки досягла 40,5 градусів.

Організатори так званого "спа-центру" у Квебеці, Канада, були визнані винними в злочинній недбалості. Габріель Фрешетт була засуджена до трьох років в'язниці, в той час як двоє її помічників посадили на два роки. Утрьох вони намагалися оскаржити вирок, але їх апеляція була відхилена.

Шанталь Лавін приїхала на лікування в фермерський будинок, де нею займався некваліфікований терапевт. Разом із загиблою на спа-процедурах, які обійшлися в "немалу копієчку", були також дві її подруги. На щастя, вони не постраждали.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему