Народився в "сорочці". 37-річний житель району Ново-Передєлкіно на заході Москви вижив після падіння з 9-го поверху. Однак, він не просто вижив, він піднявся на ноги, повернувся додому і навіть викликав поліцію, пише Хроніка.інфо з посиланням на politeka.net.
Чоловік випивав на самоті і випав із вікна. Він повернувся в квартиру і викликав "02". Коли поліція приїхала за вказаною адресою, москвич забув, з якого приводу їх викликав. Після поліцейських прибули лікарі швидкої допомоги. Вони діагностували у чоловіка множинні травми, включаючи забій грудної клітини. Його доставили в лікарню.
Обставини ще уточнюються.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Фіктивне працевлаштуваня чоловіків: на Волині директор учбового центру отримав підозру
25 Червня 2026
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів із 800 можливих
23 Червня 2026
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Реклама







