6 Серпня 2025
Новини

На Волині викрили керівника лікарні на махінаціях із закупівлями: збитки перевищують 1,6 млн грн

На Волині викрили керівника лікарні на махінаціях із закупівлями: збитки перевищують 1,6 млн грн
Співробітники СБУ спільно зі слідчими БЕБ викрили керівника однієї з лікарень Маневицької селищної ради на махінаціях під час закупівлі системи киснепостачання.
Про це інформують в СБУ.
За даними слідства, фігурант підписав пакет документів, згідно з якими вартість обладнання та супутніх робіт була майже вдвічі завищена від реальної. За висновками державного аудиту, це завдало бюджету збитків на понад 1,6 мільйона гривень.
За матеріалами СБУ йому повідомлено про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу України:
  • ч. 2 ст. 28 (вчинення злочину за попередньою змовою групою осіб);
  • ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки);
  • ч. 1 ст. 366 (службове підроблення).
Наразі тривають слідчо-оперативні дії для встановлення всіх обставин правопорушення та інших осіб, причетних до злочину.
Заходи з викриття проводили оперативники Управління СБУ у Волинській області спільно зі слідчими територіального управління Бюро економічної безпеки за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, маневичі, лікарня, Корупція, сбу
Реклама
В тему
Реклама

Останні матеріали