10 Листопада 2017
Новини

Уже «заміновано» 8 аеропортів?

Уже «заміновано»  8 аеропортів?

Хвиля дзвінків про замінування кількох аеропортів прокотилась Україною буквально упродовж кількох днів. У більшості випадків повідомляється про замінований автомобіль на території летовища, пише Depo.

У Вінниці про замінування поліцію повідомили об 11:36. Невідомий чоловік залишив інформацію про можливий вибух, подзвонивши на стаціонарний номер аеропорту. Людей евакуювали з приміщення аеропорту. Тим часом пасажирів літака, який прибув з Шарм-ель-Шейху не випускали з борту допоки не пересвідчилися у відсутності загрози.

Обстеживши протягом години приміщення аеропорту, спеціалісти небезпечних вибухових предметів та пристроїв не виявили. Нараз робота аеропорту відновлена.

Пізніше стало відомо про «замінування» одеського аеропорту.

Близько години тому до поліції надійшла інформація від служби авіаційної безпеки про те, що на території міжнародного аеропорту «Ужгород» знаходиться замінований автомобіль чорного кольору. 

Окрім  Вінниці, Ужгорода та Одеси, подібні повідомлення про замінування надійшли до аеропортів Чернівців, Івано-Франківська, Херсону, Дніпра, Запоріжжя та Харкова.

 В усіх випадках невідомі зазначали, що вибухівка закладена у автомобілі, припаркованому поруч з будівлею аеровокзалу.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему