9 Листопада 2017
Новини

Гайда в Японію без віз

Гайда в Японію без віз

Японія з 1 січня 2018 року спрощує візові вимоги для українців.

Японія з 1 січня 2018 року спрощує візові вимоги для короткотермінового перебування громадян України у цій країні. Про це сьогодні йдеться у повідомленні на сайті Посольства Японії в Україні, інформує УНІАН.

«З нагоди візиту державного міністра закордонних справ Японії Кадзуюкі Накане у Київ 9 листопада для переговорів з його партнерами в уряді України та для участі в подіях у рамках Року Японії в Україні були визначені заходи зі спрощення візових вимог для короткотермінового перебування для громадян України (власників звичайних закордонних паспортів), які набудуть чинності з 1 січня 2018 року», - йдеться у повідомленні.

Також буде розширено коло заявників, які мають право на багаторазові візи для короткотермінового перебування з діловою метою та культурних і наукових діячів.

Термін дії віз буде збільшено з 3 до 5 років максимум. У доповнення до існуючих одноразових віз будуть введені багаторазові візи (зі строком дії 3 роки та максимальним строком перебування 30 днів) для короткотермінового перебування з різними цілями, у тому числі туризму. У випадку самостійної оплати поїздки заявнику не потрібно буде надавати документи від гаранта.

«З початком дії перерахованих вище заходів очікується поліпшення умов для туристів, підприємців, збільшення числа громадян, які повторно відвідують Японію, подальше зміцнення контактів», - наголосили японські дипломати.

 

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему