9 Листопада 2017
Новини

У Ковелі капітально відремонтували дорогу міжнародного значення

У Ковелі капітально відремонтували дорогу міжнародного значення

У Ковелі завершуються роботи з капітального ремонту вулиці Ярослава Мудрого. Загалом на прокладання асфальтового покриття та освітлення використано 5 мільйонів 800 тисяч гривень. Левова частка – кошти міського бюджету і 690 тисяч було отримано з обласного. Загалом всі роботи вартували місту майже 11 мільйонів гривень, повідомили у прес-службі Ковельської міськради.

Як зазначив заступник міського голови Андрій Товстига, ці роботи мали виконувати за рахунок співфінансування 50/50 (з обласного та міського бюджетів). Про це були домовленості ще при формуванні кошторису на 2017 рік, адже через цю вулицю пролягає траса міжнародного значення.

Обласна державна адміністрація не виконала взятих на себе зобов’язань і місту довелось шукати додатково ще 1 мільйон 800 тисяч, аби розрахуватись з підрядником, який виграв тендер і працює на Ярослава Мудрого. Як не прикро, але чимало робіт, які планували здійснити у нинішньому році з облаштування інших доріг міста, благоустрою, змушені були відкласти на потім.

«Вулиця Ярослава Мудрого давно перебувала в аварійному стані. І звичайно радує, що на сьогодні там повністю зроблено проїжджу частину, частково вуличне освітлення, якого, до речі, там ніколи не було. Нанесені осьові, крайові лінії, пішоходні переходи. Не все встигли, не на все вистачило коштів, але уже можна бачити результат», -  зауважив Андрій Товстига. 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему