9 Листопада 2017
Новини

Екс-помічниця Піскуна придбала маєток Кардашян майже за $ 20 млн

Екс-помічниця Піскуна придбала маєток Кардашян майже за  $ 20 млн

Зіркова пара Кім Кардашян та Каньє Вест продали свій розкішний відомий маєток Bel Air українці.

Будинок пішов з молотка за 17,8 млн доларів, а покупцем стала Марина Ектон, яка за даними видання variety.com є підприємцем та філантропом українського походження, яка живе на березі затоки Bay Area у Сан-Франциско, але хоче більше часу проводити у Лос-Анджелесі, аби розвивати співочу кар'єру. Вона шукала будинок, де може розташувати студію, Кім Кардашян особисто була присутня на оглядинах маєтку покупцем.

Проте , як дізналась ТСН, Марина Ектон в Україні працювала зовсім під іншим прізвищем і обіймала посаду помічниці колишнього Генпрокурора України Святослава Піскуна. У відкритих джерелах ще можна знайти резюме українки, де зазначається, що Марина працювала у ГПУ у 2005 – 2010 роках. Святослав Піскун особисто підтвердив ТСН, що Марина працювала у нього, але він давно з нею не спілкувався та нічого не знає про зміни у її особистому житті.

За даними ТСН, Марина вийшла заміж за впливового американського бізнесмена. Її соцмережі рясніють фотографіями з подорожей та повідомленнями про початок співочої кар'єри. Зазначимо, що й факту купівлі маєтку Марина не приховує – вона особисто поділилась посиланням на новину у своїй соцмережі. Також з її сторінки можна дізнатись, що жінка є засновницею власного благодійного фонду.

До речі, цей маєток Кардашян-Вест придбали 2013 року за 9 мільйонів доларів. Впродовж двох років робили дорогий ремонт та переобладнання будинку. Зараз він виконаний у тосканському стилі з мінімалістичним монохромним дизайном всередині.

Загалом резиденція розкинулась на 9 тис кв.м, має 6 спалень, 8 ванних кімнат, на задньому подвір'ї розташовані кам'яні патіо, великий газон, басейн та спа.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему