8 Листопада 2017
Новини

Ревнивець убив «коханого чоловіка» дружини – свого 4-річного сина

Ревнивець убив «коханого чоловіка» дружини – свого 4-річного сина

Слідчі Нижнього Новгорода з'ясовують обставини смерті малолітньої дитини. У вбивстві підозрюють батька, пише Україна кримінальна.

За однією із версій, він приревнував малюка до своєї дружини, яка опублікувала в Інтернеті ніжний пост, присвятивши його синові, а не чоловікові й підписала його: «Мій коханий чоловік». Побачивши це, ревнивець дуже розлютився.

34-річний чоловік був затриманий 5 листопада, відразу після зникнення хлопчика. Водночас тіло дитини з ознаками насильницької смерті мати виявила в одному з боксів гаражного кооперативу, розташованого в Нижньому Новгороді. За неофіційними даними, вона працює в правоохоронних органах. 

За версією слідчих, 3 листопада 2017 року о 16:00 підозрюваний забрав сина з дитячого садка, але додому дитину не привів. Жінка звернулася із заявою про зникнення сина в правоохоронні органи, після чого 5 листопада було порушено кримінальну справу про вбивство.

Обставини смерті малюка ще уточнюються. «З метою встановлення причини смерті хлопчика призначена судово-медична експертиза», – зазначили в слідчому відомстві.

Підозрюваному пред'явлено обвинувачення за статтею про вбивство малолітньої дитини. Наразі підозрюваний дітовбивця знаходиться під вартою. 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему