Біля корпусів Волинського національного університету імені Лесі Українки створили локацію для відпочинку та підзарядки пристроїв.
Про це пише misto.media.
Близько місяця тому 12 лавок встановили поблизу корпусів за адресою Винниченка, 30. Там можна заряджати гаджети, оскільки вуличні меблі обладнані сонячними панелями та акумуляторами. На кожній лавці є 4 USB-виходи.
Відкриті торги про закупівлю оголосили у жовтні минулого року, повідомив у коментарі misto.media в. о. ректора ВНУ Анатолій Цьось.
Переможцем тендеру стало ТзОВ «Спеціалізовані Енергетичні Технології». На лавки університет витратив 462 тис. грн.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Волинянин повісив собаку на дереві та отримав іспитовий термін
Сьогодні, 16:21
У психіатричній лікарні збудують новий корпус
Сьогодні, 16:14
Прикордонник з Луцька здобув золото Кубка Європи з джиу-джитсу
Сьогодні, 14:57
Понад 3,5 року вважався зниклим безвісти: підтвердили загибель волинянина Вячеслава Пашкова
Сьогодні, 14:23
У Луцьку досі не визначилися з демонтажем будинку на Озерецькій
Сьогодні, 13:58
У трьох вугільних громадах Волині запрацював Ресурсний хаб справедливої трансформації
Сьогодні, 12:18
У Донецькій області загинув волинянин Віктор Корнійчук
Сьогодні, 11:53
Лучан кличуть на музично-поетичний вечір
Сьогодні, 11:34
На Запоріжжі загинув воїн з Волині Сергій Шуляр
Сьогодні, 08:51
Реклама







