У Донецькій області агенти партизанського руху АТЕШ допомогли знищити підрозділ дронів російської армії.
Про це повідомляє партизанський рух «АТЕШ».
За інформацією партизанів, близько півроку тому один з агентів підписав контракт із Збройними силами рф, після чого пройшов навчання на оператора безпілотних літальних апаратів і був направлений до зони бойових дій на Донеччину.


Весь цей час агент надавав Силам оборони України оперативну інформацію, зокрема про розташування штабів і складів із боєприпасами. Зокрема, нещодавно він передав дані про плани наступу одного з російських підрозділів на Торецькому напрямку, що дозволило завдати удару по місцю перебування операторів ударних БПЛА.
Результатом операції стало знищення двох російських військових та трьох поранених. За словами «АТЕШ», більшість з тих, кого було видно на місці удару, вже мертві.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.