2 Листопада 2017
Новини

МастерШеф 7: На кулінарному шоу виступив двійник Монатіка?

МастерШеф 7: На кулінарному шоу виступив двійник Монатіка?

20 випуск МастерШеф 7 видався багатим на емоції. Що цікавого показали у шоу та хто покинув проект, далі у статті.

Несподівана зустріч з родичами та друзями, конкурс, який поставив під загрозу сімейні зв’язки та весела карусель, – саме цим здивував глядачів 20 випуск МастерШеф 7. Сайт t1.ua знову роздає титули конкурсантам. Тож, хто що отримав?

Антигерой тижня: син тьоті Валі

Найзворушливішим моментом стала зустріч учасників з рідними та друзями. Під час конкурсу відкрилося багато таємниць про кухарів. Виявилося, що герої шоу за плечима мають чимало життєвих драм. Зокрема, ще в дитинстві Олексія Мазніцина розділили з сестрою, а Женя Білий ніколи не спілкувався з батьком.

Проте, як виявилося, не стільки життєві обставини, як елементарна зневага готова підкосити учасників та розчулити глядачів. Надзвичайно тяжко було бачити простодушну, добру та милу тьотю Валю засмученою. Валентина Денежко варта поваги вже хоча б через те, що незважаючи на вік, знайшла в собі сили заявити на всю Україну про свій кулінарний талант та не побоялася позмагатися з молодими кухарями. Жаль, що її син, замість того, щоб подякувати матері у свій день народження, вирішив провести свято з друзями. Тим паче, що на виїзному випробуванні тьоті Валі не було рівних.

Відповідно, вперше сайт t1.ua віддає титул «Антигероя тижня» людині, яка не з’явилася на шоу.

Найяскравіший момент: танці Монатика

Хоча гравці вважали, що вони попрощалися з рідними ще на виїзному випробувані, сценаристи проекту вирішили, що запрошені гості можуть легко впоратися зі стравами високої кухні, якщо їм будуть допомагати учасники.

Мабуть, на кухні МастерШеф вперше стояв такий гамір, який спричинили відразу всі конкурсанти. Проте, перевершити всіх вдалося Паві. Він розвеселив глядачів запальними танцями та красномовними жестами, які посилав своєму товаришеві.

Цікаво, чи ви також помітили, що Вадим Бжезинський дуже схожий на Монатика? Якби Паві дали шапку, він зі своїм талантом легко міг би збирати стадіони замість співака… Пританцьовуючи та співаючи, Пава безкоштовно відіграв міні-концерт. Пропнуємо і вам знайти десять відмінностей між Монатиком та Павою:

Конкурс «Весела карусель»

Вже другий тиждень поспіль у чорних фартухах опинилися Соломія Кульба та Наталія Чуприк. До цієї парочки приєднався Олексій Мазніцин. Цього разу кухарям довелося готувати, не встаючи з каруселі, яка час від часу переміщувала учасників за столи конкурентів. Конкурсантів крутило так швидко, що вони вкотре жалілися на нудоту. Цікаво, скільки ще конкурсів повинно відбутися, перш ніж когось з гравців вирве просто на камеру.

Як учасники, так і глядачі вже давно втомилися від дволикої Соломії. Проте, пані Кульбу варто похвалити, так вправно лицемірити зміг би не кожний.

Хто покинув проект?

Через зайву кісточку у рибі, проект покинула головна інтриганка шоу Соломія Кульба. Сказати, що глядачам бракуватиме цієї учасниці – не можна. Жінка не раз дратувала аудиторію своєю флегматичністю та лицемірністю.

Що покажуть у наступній програмі?

З анонсу зрозуміло, що наступного тижня шоу випробує учасників на міцність. Ймовірно, хтось із кулінарів розчарується у своїх товаришах.

Залишилися ще десять учасників. Ми вважаємо, що перемогу здобуде завжди стриманий Олексій Мазніцин. А за кого вболіватимете ви?

 

 

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему