1 Листопада 2017
Новини

«Рома» здобула перемогу над «Челсі»

У матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів «Рома» здобула перемогу над «Челсі». Футбольна зустріч відбулась у Римі на стадіоні «Олімпіко» і завершилася з рахунком 3:0 на користь господарів, пишуть ЗМІ.

У першому таймі два голи забив Стефан Ель-Шаараві, а в другій половині гри перемогу римлян закріпив Дієго Перотті

Головний тренер «Челсі» Антоніо Конте прокоментував поразку своєї команди: «Якщо програєш 0:3, значить, твій футбол був не кращої якості. Хоча я вважаю, що у першому таймі ми виглядали добре, створювали голові моменти. На мій погляд, коли ми пропустили другий гол і рахунок став 0:2, це було несправедливо. Втім, у другому таймі «Челсі» виглядала погано, оскільки «Рома» проявила більше бажання, жаги боротьби, прагнення виграти матч. Я дуже розчарований побаченим у другому таймі…  Думаю, нам потрібно попрацювати над тактикою».

Відтак, після чотирьох турів римляни лідирують в групі С, набравши 8 очок.

«Челсі» знаходиться на другій позиції (7 очок). Далі – «Атлетіко» (3) і «Карабах».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.